Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abbol bajom ha hidegvizb...

Lehet abbol bajom ha hidegvizben mosom a puncimat? Megbetegethetek? Mijen betegseget kaphatok el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ne néz már hülyének minket!!!!
2010. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én hiszek Neked, és minden elképzelhető jót kívánok!!!!!
2010. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

kedves 19:43-as

a kályhán szokta melegíteni a vizet ha jobban elolvasod akkor még meg is érted.igenis sajnos vannak nehéz helyzetben élő családok,úgyhogy szerintem sem kamu amit ír.sok szerencsét kívánok én is Neked és családodnak!remélem mihamarabb rendbe jön a helyzetetek.

2010. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nektek es tenyleg nehez helyzetben vagyunk de megprobalunk kitorni ebbol a helyzetbol mert igy nagyon nehez nekunk...KOSZONOM NEKTEK A MEGERTEST!!!!
2010. szept. 21. 16:00
 25/28 anonim válasza:

Anyósoméknál sincs vezetékes víz, se gáz, de villany van, és gázpalackot használnak. Tehát igaz lehet, amit a kérdező mond.


Ami pedig a hideg vizes mosakodást illeti: nekem biztos bajom lenne tőle, mert amúgy is hajlamos vagyok a felfázásra, de ha neked ellenállóbb a szervezeted, akkor elvileg nem lehet tőle bajod.

2010. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Őszintén, tiszta szívből kívánom, hogy forduljon minden a lehető legjobbra az életetekben és kívánok minden elképzelhető jót egész életetekre!!!!
2010. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Sok hülye, a netet kell utoljára lekapcsolni, ott minden van, nem csak szórakozás, ott tudsz a legolcsóbban hozzájutni a dolgokhoz...(Bocs az off-ért)
2010. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 dodi1881 válasza:
Szia! Szerintem nem lesz tőle bajod. Régen én is éltem olyan körülmények között mint te, és nem volt mindegy mennyi tüzelőt használunk el, mert nem volt rá pénzünk, úgyhogy sokszor mosakodtam hideg vízbe. És azoknak akik azt írják hazudsz a körülményeidről annyit, hogy ne csodálkozzanak, hogy ma Magyarországon van olyan hely, ahol még nincs vezetékes víz és gáz, mert szerintem több ember él ilyen körülmények között mint bárki gondolná. Az internetről annyit,az sincs mindenkinek még, és általában a városi könyvtárakban is lehet internetezni, nálunk az általános iskolásoknak ingyen van, tehát a kérdező, miután végzett a suliban, a következő busz indulásáig ( ha egy kis faluban vagy tanyán lakik, nem tudom) simán bemehet a könyvtárba, és megnézheti az e-mailjeit, meg tehet fel pl. kérdéseket ide. Erről ennyit. Jobb lenne, ha mindenki magába szállna aki meghazudtolta ez a gyereket, és elgondolkodna a körülményein. Örüljön neki, hogy nála a csapból meleg víz folyik, és nem kell azon filóznia, hogy mikor lehet begyújtani, hogy ne fogyjon el idő előtt a tüzelő. A kérdezőnek meg én is kívánom, hogy a körülményei jobbra forduljanak.
2010. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!