Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció során valami...

Menstruáció során valami "darabok" is távoztak belőlem, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rémlik láttam volna eddig ilyesmit, vagy lehet, csak nem adtam neki figyelmet. Pontos a menzeszem, de első napokon eléggé szoktak görcsölni. Mikor cseréltem, észrevettem, hogy vannak benne ilyen összeállt csíkok. Gondoltam oké, biztos csak a sötétebb vér, de mikor kiszedtem, ezek egybefüggő ilyen hártya-szerűségek voltak, ez nyálkahártya lehetett? Kissé megijedtem, mert nem hiszem láttam eddig, tény, hogy volt egy igen erős begörcsölésem ma még gyógyszert ellenére is..

Ez normális jelenség?



2022. márc. 27. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Paraziták :-D
2022. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyálkahártya és alvadt vér. Normális.
2022. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Normális nekem is mindig van.
2022. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, köszi (:

Rendesen sokkolt mi ez, alvadt vér az tudom milyen jellegű, ezek mintha ilyen kis bőr darabok lettek volna véresen. Ijesztő volt látni azért

2022. márc. 27. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szövettörmelék - írja az internet. Aztán hogy annak milyen alakulnak kell lennie azt nem tudom
2022. márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a méhnyálkahártya válik le,az is jön ki.

A menstruációs vér nem alvad meg. Az mind nyálkahártya darab.

2022. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ah csodálatos.. jó ilyeneket olvasgatni a görcsök közepette. Hát nem gyönyörű nőnek lenni? :D dehogynem
2022. márc. 28. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3-4 napon szoktak ilyenek lenni
2022. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is normális, de ha megijedtél, beszélj nyugodtan nőgyógyásszal, elmond mindent amit tudnod kell
2022. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!