Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltok ilyet? Normális ez?

Tapasztaltok ilyet? Normális ez?

Figyelt kérdés
Mindig jókor jön meg a mensim, nem szokott késni. Annyi a bajom vele hogy amikor megjön akkor nagyon nagyon szokott fájni a legeleő nap. Viszont most nem ez a lényeges hanem hogy a mensim alatt meg előtt és után pár nappal nálam kizárt bármiféle szexuális gondolat, bármi ami felizgat mert egyszerűen nagyon fáj a hasam már csak a gondolattól is. Azért érzem furcsának mert nem nagyon sikerült utána keresnem se angolul se magyarul ennek a problémának de azt tudom hogy néhányan mensi alatt is szexelnek. Én nem, én szűz vagyok. De nem igazán értem hogyan lehetséges mert nekem nagyon fáj ha mensi alatt felizgulok. Nagyon fájdalmas lehet szexelni közben számomra gondolom? Ez lehet akkor nem normális dolog? Mindig is éreztem fájdalmat emiatt, pl olvastam valami szexit pont és belenyilal a hasamba szokásos mensi fájdalom. De ha nincs mensim nem fáj.

2022. márc. 22. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Az izgalom hatására is lehet méh összehúzódás, meg a hüvely is változik. Ez lehet fájdalmas, ha egyébként pont fáj a hasad.

Akik mensi alatt szexelnek, azok is akkor, amikor nincsenek rosszul, nem fáj a hasuk, nem a legerősebb napokon, amikor nagyon véreznek.

2022. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj nyugi.
2022. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj, de pl a harmadik naptól már simán tudunk szexelni.


Az első kettő az nem, mert erős és görcsös.

2022. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2022. márc. 23. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!