Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt bántásként érthette a...

Ezt bántásként érthette a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ez már 1-2 éve volt csak azóta gondolkoztam rajta. Voltam 1x egy öreg férfi nogyogyasznal rendszertelen mensi miatt, es egyszer azt mondta hogy ránézésre ösztrogén van túlsúlyban a testemben, ezt arra erthette hogy nőies formáim vannak? (Hozzateszem comb közepéig erő bő polo volt rajtam) Teny hogy nincsenek palcika labaim inkább formasak és izmosak,csipom is szélesebb(36-38-as gatyát hordok) a mellem is 75B,75C-s, de emellett 59 kg vagyok 168cm, bordaim kint voltak már akkor is stb. Na meg aztán asszem az ultrahang után valahogy kérdeztem egy gyogyszerről amit felírt hogy nem fogok-e fogyni tőle vagy ilyesmi, es azt mondta hogy ne aggódjak elfogyni nem fogok/nem fogok elfogyni,valamelyiket a kettő közül. Teljesen normal homokóra alakom van. Komolyan le koverezett volna? Úgy h raadasul a fel testem takarásban volt?
2022. márc. 25. 00:53
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki azután mar, mert torlodott az előző fiokom, és ezt a mostanit kb 1 hónapja csinaltam de te biztos jobban tudod. :) ha ezen ragodnek akkor mar reg kb dilihazban lennék. Mondom h eszembe jutott tegnapelőtt este es gondoltam megkerdezem elvégre erre valo az oldal. Kiváncsi voltam h az ösztrogén miatt lehet-e valaki nőies formaju es h azt jegyezte-e meg az orvos, mert nem túlzottan ismertem a hormonok jelentőségeit.
2022. márc. 26. 14:42
 32/41 anonim ***** válasza:
58%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1012..


Úristen már 2019 óta írogatod ki,és már itt is írták,hogy ez beteges 😅 a saját kérdésed alatt dobta ezt be

2022. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#32

Mind tudjuk, hogy van egy nagyon aktív vagy több nőgyógyászos perverz, aki a válaszokra matyizik. Nekem a szüzes a kedvencem, de azért ez se rossz. :D

Akkor van még az anyukám rámnyit fürdés közben, meg a rokonommal masztiztam. Most hirtelen ennyi jut eszembe.

2022. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Gratulalok hogy ennyi időd van így vissza keresgetni gondolom az előzőt is te találtad meg xd Koszi de nem kell ennyit foglalkoznod velem, és én nem emlekszem erre a kérdésre mar, fogalmam sincs mik voltak kiirogatva évekkel ezelőtt
2022. márc. 26. 15:50
 35/41 anonim ***** válasza:
58%
Éppenséggel van most időm igen, és nem szeretem a hazudósakat, amúgy meg a saját kérdésed alatt bedobja ám ha ugyanazt a szöveget írtad ki előtte 😅
2022. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem hazudok, a legelsőre emlékeztem h kiirtam de utána mar abszolút nem. Nem foglalkoztatott annyira
2022. márc. 26. 16:30
 37/41 anonim ***** válasza:
39%

Jah annyira nem foglalkoztat, hogy 3éve évente 2-3szor kiírod :D

Saját érdeked lenne hogy foglalkozz a testképzavaroddal,mert ez így nagyon nem okés.

2022. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
összesen 3 db kiírás van. Az akárhogy számolom nem évente 2-3;)
2022. márc. 26. 17:54
 39/41 anonim ***** válasza:
42%
Nincs testképzavara, önbizalomhiánya van.
2022. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, hogy te emberszámba veszel, ment a zöld kéz. :)
2022. márc. 26. 22:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!