Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt bántásként érthette a...

Ezt bántásként érthette a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ez már 1-2 éve volt csak azóta gondolkoztam rajta. Voltam 1x egy öreg férfi nogyogyasznal rendszertelen mensi miatt, es egyszer azt mondta hogy ránézésre ösztrogén van túlsúlyban a testemben, ezt arra erthette hogy nőies formáim vannak? (Hozzateszem comb közepéig erő bő polo volt rajtam) Teny hogy nincsenek palcika labaim inkább formasak és izmosak,csipom is szélesebb(36-38-as gatyát hordok) a mellem is 75B,75C-s, de emellett 59 kg vagyok 168cm, bordaim kint voltak már akkor is stb. Na meg aztán asszem az ultrahang után valahogy kérdeztem egy gyogyszerről amit felírt hogy nem fogok-e fogyni tőle vagy ilyesmi, es azt mondta hogy ne aggódjak elfogyni nem fogok/nem fogok elfogyni,valamelyiket a kettő közül. Teljesen normal homokóra alakom van. Komolyan le koverezett volna? Úgy h raadasul a fel testem takarásban volt?
2022. márc. 25. 00:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

"komolyan azóta sem léptél túl? 😅 (Innentől a következő gondolat) vagy akkor ha ennyire zavar miért nem fogytál le vagy valami?"


HA ennyire zavar/erre gondolsz, AKOR fogyjál. Ha nem és minde fájintos, akkor meg ne fogyjál. Ha a dokid mondókáját is így félreértelmezted, akkor lehet, hogy a semmin kattogsz tök fölöslegesen nem?

2022. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Testkepzavarban szenvedtem/szenvedek néha a mai napig.. de a doki se mondta egy szoval se h fogynom kene igazabol. Lehet h tok felreertettem mert erre volt kihegyezve a fulem. Most akkor szerinted mi lehetett?
2022. márc. 26. 10:44
 13/41 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok mert eddig semmi bajom nem volt a témával de most h irta az egyik válaszoló h fogyjak le így ideges lettem meg nem ertem xd
2022. márc. 26. 11:27
 14/41 anonim ***** válasza:
Még nem jöttél ki teljesen ebből az önbizalomhiányból, azért van erre kihegyezve a füled. Menj pszichológushoz.
2022. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiáterhez menjél el mert ez nagyon durva. Súlyod az átlag de amit csinálsz az beteges.
2022. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy menjél pszichiáterhez, a 15-ösnek halvány fogalma nincs, mi az, ami nagyon durva! Pszichológus kell neked! Ez nem beteges, ez önbizalomhiány.
2022. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

Neked nincs fogalmad,a pszichológussal kitörölheti,kvázi bölcsészet az egész.

Ez meg beteges.

2022. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Wow, tenyleg beteges lennék azért mert kérdőre vontam egy kva valaszolot amiért b*nko paraszt módon válaszolt és kertem h magyarázza meg? Azta.
2022. márc. 26. 11:53
 19/41 anonim ***** válasza:
58%

Te hülye vagy, kiirtad erre az oldalra ugyanezt a kérdést már nentudom hanyadszor,megmondták nem vagy dagadt,de hisztizel es hajtogatod továbbra is a baromságod.

Valószínű segges combos csaj vagy,ha zavar fogyjál le,minusz 10kiló és nem lesz combod tessék.

Paraszt vagy te, meg értetlen is.

2022. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
MÉGEGYSZER LEÍROM ÉN NEM ÍROGATTAM KI EZT A KÉRDÉST MÁSKOR. Mi baromság? az h leírom a bajom? Kossz nem akarok 46kg-os elohalott palcika lenni maradok inkább izmos és formas, az a barátomnak is jobban bejön. Nem ertem mi a f@sznak kell ilyen rosszindulatúnak lenned neked is.
2022. márc. 26. 12:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!