Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt bántásként érthette a...

Ezt bántásként érthette a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ez már 1-2 éve volt csak azóta gondolkoztam rajta. Voltam 1x egy öreg férfi nogyogyasznal rendszertelen mensi miatt, es egyszer azt mondta hogy ránézésre ösztrogén van túlsúlyban a testemben, ezt arra erthette hogy nőies formáim vannak? (Hozzateszem comb közepéig erő bő polo volt rajtam) Teny hogy nincsenek palcika labaim inkább formasak és izmosak,csipom is szélesebb(36-38-as gatyát hordok) a mellem is 75B,75C-s, de emellett 59 kg vagyok 168cm, bordaim kint voltak már akkor is stb. Na meg aztán asszem az ultrahang után valahogy kérdeztem egy gyogyszerről amit felírt hogy nem fogok-e fogyni tőle vagy ilyesmi, es azt mondta hogy ne aggódjak elfogyni nem fogok/nem fogok elfogyni,valamelyiket a kettő közül. Teljesen normal homokóra alakom van. Komolyan le koverezett volna? Úgy h raadasul a fel testem takarásban volt?
2022. márc. 25. 00:53
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
kulonben is a 36,38-as gatya méret sztem meg nem olyan óriási, hogy olyan nagy “segges-combos” csaj legyek:)
2022. márc. 26. 12:14
 22/41 anonim ***** válasza:
Ha izmosnak és formásnak tartod magadat, aki a barátja ízlésének pont megfelel, akkor mért izgatod magad azon már 1-2 éve, hogy milyen apró megjegyzést tett egy orvos?
2022. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
67%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1042..


Tessék, ezóta sem léptél túl? Hülye kérdés,hülye válasz!

2022. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
58%
És még azóta láttam többször is ezt a kérdést... mondom,pszichiáter!
2022. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
76%
Szent isten, akkor ez már nem 1-2 éve (szándékosan kisebbítetted!)m hanem két és fél éve történt! Azóta nem tudsz túljutni egy apró megjegyzésen?
2022. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Húha! Várhatóan azt fogod mondani, hogy nem a te kérdésed, de nyilvánvalóban nem kellene vetíteni..

Sürgősen kezeltesd magad.

2022. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer írtam ki anno akkor ja. De ez a masodik, többször nem, és mivel akkor gondolom nem kaptam több választ így nyitva maradt a kerdes bennem.
2022. márc. 26. 14:01
 28/41 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem túljutni nem tudok rajta, csak eszembe jutott és kiirtam ezt a kva kérdést ti meg egyből leugattok hogy menjek orvoshoz. Wao. Kiváló mentalitás.
2022. márc. 26. 14:02
 29/41 anonim ***** válasza:
57%
"Csak eszembe jutott." Nem. Két és fél éve ezen rágódsz.
2022. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
58%
De igen, kiírtad utána is, emlékszem a kérdésedre! Valamikor nyáron, vissza kereshetném de nincs kedvem.
2022. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!