Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt bántásként érthette a...

Ezt bántásként érthette a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ez már 1-2 éve volt csak azóta gondolkoztam rajta. Voltam 1x egy öreg férfi nogyogyasznal rendszertelen mensi miatt, es egyszer azt mondta hogy ránézésre ösztrogén van túlsúlyban a testemben, ezt arra erthette hogy nőies formáim vannak? (Hozzateszem comb közepéig erő bő polo volt rajtam) Teny hogy nincsenek palcika labaim inkább formasak és izmosak,csipom is szélesebb(36-38-as gatyát hordok) a mellem is 75B,75C-s, de emellett 59 kg vagyok 168cm, bordaim kint voltak már akkor is stb. Na meg aztán asszem az ultrahang után valahogy kérdeztem egy gyogyszerről amit felírt hogy nem fogok-e fogyni tőle vagy ilyesmi, es azt mondta hogy ne aggódjak elfogyni nem fogok/nem fogok elfogyni,valamelyiket a kettő közül. Teljesen normal homokóra alakom van. Komolyan le koverezett volna? Úgy h raadasul a fel testem takarásban volt?
2022. márc. 25. 00:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Amit leírtál abból nem. De nem látunk a fejébe
2022. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan 2 év után a nőgyógyász elejtett mondata foglalkoztat? Nem kövérezett le, nyugodj meg.
2022. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy a kerekded formáidra utalt. És? Komolyan ezt nem tudod megemészteni 1-2 éve? Szerinted vállalhatatlanul kövér vagy? Nem. Akkor?
2022. márc. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
48%
Biztos a tied volt aznap a legcsúnyább nuni.
2022. márc. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Te hallod, ezt már nagyon sokszor kiírtad régebben is... komolyan azóta sem léptél túl? 😅 vagy akkor ha ennyire zavar miért nem fogytál le vagy valami?
2022. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
54%
Fuu tejóég micsoda problémák🤣🤣🤣🤣
2022. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves #5-os válaszoló, nem emlekszem hogy sokszor kiirtam volna, és amúgy meg mi az hogy azóta se fogytam le??? Nem kaptam azóta súllyal kapcsolatos bantast, továbbra is 60kg alatt mozgok 169 cmhez. Miert fogytam volna le egy ilyesmitol? Kellett volna? Eleve senki sem tette szóvá. S méretű ruhakat hordok, sportolok. Miert kell rosszul indulatunak lenni?
2022. márc. 26. 00:53
 8/41 A kérdező kommentje:
#3as válaszoló igazad van. Azt nem tettem bele a kerdesembe hogy lehet-e hogy inkább a noiesebb formasabb vonalaimra értette?
2022. márc. 26. 00:55
 9/41 anonim ***** válasza:
28%
Jah tetszettél neki meg biztos szűk is voltál.
2022. márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nem volt “olyan” vizsgálat.
2022. márc. 26. 01:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!