Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abból bajom, ha elsőre...

Lehet abból bajom, ha elsőre nem a mini, hanem a normál tampont tettem fel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond nincs belőle :) Mindenki a méretének megfelelő tampont használja 15 évesen is, meg 20 meg 40 évesen is, ráadásul ez változhat és nem csak a szüléstől változhat. :) Én is a normállal kezdtem. 22L
2010. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Illetve nemcsak mérettől, a vérzés mennyiségétől is függ, de ezt tudod, hiszen te is mérlegelted, hogy a mini vagy a normál kell :)
2010. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi bajod lenne, nem marad ott örökre úgysem
2010. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is lesz bajod, én is normál-lal kezdtem, mert a mini fél óráig sem lett volna elég...
2010. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen, akkor nem.
2010. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2010. szept. 13. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
én sokáig bajlódtam, míg bement a mini. aztán egyszer sikerült eltalálnom a jó irányt, vagy nem is tudom és könnyedén becsúszott. aztán újból pánikolni kezdtem, mert mikor megtelt, nem tudtam kihúzni.pontosabban csak nagy szenvedve. remélem te nem jársz így. de a jó hír, hogy aztán végül valahogy kijött és később nem volt gondom a normál de még a super mérettel sem, pedig azoknál is ugyanúgy szűz voltam, mint előtte
2010. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én szerintem attól is függ hogy szűz e vagy még? mert nekem pl azt mondták h akkor még csak betétet használjak és utána is mikor már nem vagy szűz akkor is mikor meg jönn egy két napig azt kell használni nekem ezt nőgyógyász mondta!
2010. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!