Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem ajánlják elsőre a...

Miért nem ajánlják elsőre a normál tampont?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy még szűz vagyok,kb 1 éve használok tampit,de csak a light days verziót.Nem tudom,hogy használhatok-e normált,nehogy kiszakítsa a szűzhártyámat,meg attól félek nagyon,hogy ha megduzzad,nem tudom majd kivenni!!!Muszáj lenne,mert külföldre utazom egy hónapra!
2009. jún. 26. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*tehát már nem vagyok "kezdő",akiknek csak a minit ajánlják!
2009. jún. 26. 00:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan használhatsz normált, nem sokkal nagyobb és a szűzhártyádnak sem lesz tőle semmi baja.
2009. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is normált használok, és könnyen kijön.Használd nyugodtan
2009. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, vigyél egy mérettel nagyobbat is, hátha jobban megjön, vagy mégis felmered rakni..
2009. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát szerintem próbáld ki a normállt !!!1 próbát megéri,hisz ha meg is duzzadna.. akor is ki tudnád huzni hisz megtelik vérrel és könyen kihuzható.Szerintem ne félj próbálld ki.
2009. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!és megtörténhet olyan,hogy bent ragad? :S
2009. jún. 26. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
olyan nem.Mivel ha a tampon akármekkora is,ha megtelik vérrel vagyis felszívja magát akkor magától kicsúszik.De ha nem akkor guggolj le és nyomj erősen úgy mintha "szülnél"és meglátod ki fog jönni!Ettől nem kell félni
2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!