Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsőre sikerült felraknod a...

Elsőre sikerült felraknod a tampont?

Figyelt kérdés
Nekem nem sikerült elsőre. :(
2009. nov. 22. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2009. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy:D Egy doboz tuti elment mire besikerült:D Pedig nem a szűkösséggel volt baj,egyszerűen béna voltam és kész:D
2009. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, bár a kilógó szál nagyon zavart, mert husis puncim van.. :P Mára már kitapasztaltam, hogy hova rakjam a szálat.. :D


14/L

2009. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13 évesen próbáltam először,és 18 évesen ment be :D Sztem ezzel rekordot döntöttem:D
2009. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát most leírom a sztorimat, csakhogy ne bánkódj azon ha nem sikerült elsőre. Egy szép nyári napon anyum azt mondta, hogy menjünk strandra! Ez rosszul kezdődött, mert nekem megvolt, szóval nem akartam menni de ezt neki nem mondtam. Elmentünk, és én úgy gondoltam, hogy megveszem életem első tamponját, és nem lesz semmi baj. Hát rosszul gondoltam sajnos! Még otthon felhelyeztem, és úgy indultunk neki. Mikor odaértem, rögtön elmentem wc-re, mert éreztem hogy nyom, meg fáj ahogy bent van. Hát...nem bírtam kihúzni volt sírás is meg minden. Mikor sikerült, felraktam egy másikat, merthát még a vízbe nem mentem bele, és anyu már nyaggatott hogy hol vagyok már. Még a parton picit leültem a törölközőre, és 10 perc után anyu vette észre hogy gáz van mert nem jól tettem fel, és a türcsim átázott. Na akkor ott a strandon vettünk betétet, és ennyi volt a napnak. Tök ciki volt.

Ennek már jó pár éve, mostmár csak ezt használom. Ne aggódj ha elsőre nem sikerül, sikerül a következő alkalommal vagy azután!

2009. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se, most nagyokat mulatok magamba, mert van annak már kb 17 éve is, sokat bénáztam vele, de most már megy mint a karika csapás. :-)))))
2009. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19:15 vagyok,engem is a strand vett rá,hogy végre feltegyem :) Sikerült feltenni,nem ázott át,nem éreztem semmit,de a kivétel meg betétel olyan rossz volt,h azóta se használtam tampont,és soha nem is fogok -csak ilyen strandos helyzetekben- én betét párti vagyok.
2009. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem se sikerült elsőre, sőt.. percekig próbálkoztam a fürdőszobában bezárkózva, és mikor végre sikerült feltuszkolnom nagy fájdalmak közepette, utána alig bírtam menni, annyira szúrt.. :D

De szerencsére már teljesen rutinosan megy :) Bele lehet ebbe jönni.

17/L

2009. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre sikerült. Én is rá voltam szorulva, mert másnap mentünk a Balatonra, szóval nem nagyon volt választásom. Elhatároztam, hogy egyszer és mindenkorra sikerülni fog és szerencsére így is lett.

17/L

2009. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Igaz, először átrágtam magam a rajzos útmutatón, utána fogtam egy tükröt és azzal ellenőriztem, hogy jól teszem-e be :=). Először rém kellemetlen volt, állni sem bírtam, nemhogy menni vagy ülni, de aztán bátrabban beljebb toltam és máris jó volt. 11 éves voltam, éppen 29 éve...
2009. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!