Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan sikerült "elérnetek" a...

Hogyan sikerült "elérnetek" a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Azért teszem itt fel ezt a kérdést, mert a szex kategóriába csak hülyeségeket írnának.

23 éves vagyok, 17 éves korom óta voltak olyan (hosszú) kapcsolataim amiknél jó volt a szex, figyeltek is rám, mégsem sikerült soha a hüvelyi orgazmus. Ezt persze egyik kapcsolatomnak sem vallottam be. Csiklónál sikerül, de akkor ha magamnak csinálom kézzel, meg nagyon nagyon ritkán ha a párom csinálja kézzel-szájjal.

Nemrég férjhez mentem, egy éve vagyunk együtt, és nagy elhatározás után bevallottam a férjemnek, hogy nekem még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Azt mondta, hogy segít, szeretné ha nála sikerülne! Nagyon jó vele, elég a mérete is, érzem is hogy eléri azt a pontot, de valahogy mégsem sikerül elmennem, mintha a csúcs elött valahol elakadna az orgazmus.

Ha nálatok is volt hasonló, leírnátok, hogy hogy oldottátok meg a helyzetet? És hogy hogy sikerült végül elérni az orgazmust?

Évek óta így szeretkeztem, így is jó, mert közel járok mindig, de most hogy bevallottam a férjemnek, csalódott hogy nem tud kielégíteni és ezen szeretnék változtatni.

Segítenétek?

Előre is köszönöm!

És értelmes válaszokat várnék, ha lehet!


2011. okt. 4. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács, vigyázz nehogy a férjed önbizalmára menjen a dolog, ne mutasd annyira az irányába a csalódottságodat, mert a végén begörcsölhet, megváltozhat az együttlétetek mert egy küldetésnek érezheti hogy mindenáron sikerüljön neked. Egy olyan küldetésnek amelyben kudarcot vall. Mutasd ki mennyire szereted és elégedett vagy vele, lehet kicsit rágörcsöltél erre az egészre ha felengedsz kicsit és a partneredre nem arra koncentrálsz lehet akkor fog sikerülni. Próbáld meg "kikapcsolni" az agyad aközben ;)
2011. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából nem vagyok rágörcsölve, mert nekem így is nagyon jó, sokkal jobb mint eddig bárkivel is. Csak a párom is kért, hogy nézzek utána neten, hogy mi segíthet. Köszönöm a válaszod.
2011. okt. 4. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra. De a tanulási folyamat a következő: Együttlét közben a párod a kezével ingerelje a csiklódat is (válasszatok olyan pózt, ahol ez megy). HA így már sokszor (mondjuk majdnem minden együttlétkor) sikerült az orgazmust elérned, akkor egyre gyengédebben ingerelje a kezével. Ha így is megy, akkor válasszatok olyan pózt, ahol az ágyéka ingerli, dörzsöli a csiklót. Ha már ez is elég, akkor lehet próbálkozni a csak hüvelyi ingerléssel. Ez egy hosszú folyamat, hónapok, akár évek kérdése, és akkor sem tuti, hogy a csikló ingerlése nélkül eléred majd az orgazmust. Agyban dől el, meg kell tanítani rá a testedet, hogy a két kellemes érzetet először kapcsolja össze (a hüvelyben, és a csiklóban keletkező érzeteket), aztán arra is, hogy egymástól függetlenül is orgazmushoz vezessen ezeknek a területeknek az ingerlése.
2011. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodt lelkiállapot. Sose kezdj feszülten szeretkezni, mert annak rossz vége lesz. Ilyen esetben egy kis masszázzsal segíthet a pasid, hogy kellemesen ellazulj.


Levegő. Ne felejts el venni. Mélyen, nagyokat lélegezz, így több vér áramlik az ágyékodba is. Csillagokat fogsz látni.

2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

A G pontot ingeri a pénisszel, a kezével pedig a csiklódat. És ezt egyszerre. Egy idő után, ha elindul az orgazmus, akkor óvatosan leveheti a kezét a csiklódról és csak a behatolást gyorsítja, ami a G pontot ingerli. Legjobb a kutya póz erre.

Egyébként nem bizti, hogy kizárólag a hüvelyi menni fog, elég gyér ott az idegvégződésünk és nagy az egyéni variáció. Ha nem megy, akkor se éljétek meg kudarcnak, mert nincs miért. Attól még lehet szuper nemi életet élni. Csak a felfogáson kell változtatni.

2011. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 granat35 ***** válasza:
100%
nekunk noknek a csikloban van a legtobb idegvegzodes ami osszekapcsolja az agyat a szexhez persze fontos hogyha szexel akkor ne mashol jarjon az eszed de letezik huvelyi orgazmus csak en pl. ugy szeretem elerni ha csikloval besegitodik tehat kell a lassulas is meg a gyorsulas is ahoz hogy teljes legyen minden
2011. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!