Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell pontosan használni...

Hogy kell pontosan használni a hüvelyi fertőzésre kapott kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy hülye kérdés,de még sosem használtam ilyet és nem tudom,hogy pontosan hova kell kenni(szeméremajkak,hüvelybemenet...?) és mennyit?Valaki leírná nekem?


Előre is köszönöm!


2010. szept. 9. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan oda, és még a végbélnyíláshoz is (főleg, ha gomba). Egy a fontos: magába a hüvelybe nem kerülhet.
2010. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A válasz nem hülye, de úgy emlékszem a betegtájékoztató leírja. Ha mégsem, nem kell túl sokat, tehát csak egy mogyorónyit max és tényleg minden bemenetbe, meg az ajkak legrejtettebb részeibe, mert ott fülled be legjobban és az a gomba táptalaja. Ezért fontos, hogy száraz legyen előtte minden! Mert ha vizes, nem biztos,hogy jól kifejti a hatását
2010. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!