Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi gombás fertőzésre...

Hüvelyi gombás fertőzésre kaptam hüvelygolyót és hüvelykrémet (Gynoxin, Mikogal). Lehet közbe használni Nivea kamillás intim lemosót?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
mért ne lehetne? csak ugye célszerű a krémet mosdás után felvinni....
2009. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
A gyogyszert azert adtak hogy hasznaljon, annak is kell hatoido, en nem mosnam ki. 2-3 nap alatt el kell mulasztania a gyogyszernek.
2009. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolsó: nem kimosó a mosakodógél, hanem lemosó.

Nyugodtan használd majd utána mosakodás után meg bekened krémmel. Én is ezt használom, és gyakran van nekem is gombám és nekem jó,mert enyhíti a tüneteket, és nem viszket. te hogy vagy ezzel?

2009. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Én most váltottam Latacydról Niveára. Szóval még csak 1szer, tegnap este használtam:) Nekem most van először gombám, de nem viszketek meg semmi, csak folyásom van, és enyhén csíp is. Azért vettem Niveát, mert kamillás, és az jó gyulladáscsökkentő:) Hát remélem beválik...Elkezdtem a "diétát", úgymond hanyagolom az édességet(amúgy sem eszek sokat), sokkal több zöldséget és gyümölcsöt iktatok be, és minél több vizet iszok:) remélem beválik...
2009. dec. 8. 09:23
 5/10 A kérdező kommentje:
ha a krémre gondoltál h hogy vagyok ezzel, akkor csak annyit tudok mondani h tegnap este használtam először:) Nekem nem viszket semmim, de remélem használni fog:)
2009. dec. 8. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: most írtak fel nekem is Gynoxin krémet, ma este kell felhelyeznem. segítenél? nem értem hogy hogyan kell? benyomom az adagolóba, de mennyit kell? 5 g-t ir, de az mennyi, vagy hogy mérjem ki? reggel nagyon kifolyt?:S
2009. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem nem krém a Gynoxin, hanem hüvelygyöngy. A Mikogal a krém. olvass utána neten, hátha van vmi bővebb tájékoztató!
2009. dec. 9. 15:04
 8/10 A kérdező kommentje:
nem hüvelygyöngy hanem hüvelygolyó:)
2009. dec. 9. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
nem értem hogy mennyit tegyek a krémből :(
2009. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valaki erre jár. Ne használjatok ilyeneket. Én érdekes módon mindig akkor gombásodtam be, mikor intim mosakodót használtam. és nem vagyok egyedül vele. Nem véletlen! Tiszta víz és kész!
2010. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!