Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gombás fertőzésre mit lehet...

Gombás fertőzésre mit lehet biztonságosan használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A tünetek alapján nagyon úgy tűnik elkaptam valamilyen hüvelygombát,melyik kenőcsöt ajánlanátok, ami hatásos?

15 hetes km


2009. márc. 4. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is elkaptam többször is terhesség alatt és a nőgyógyász a canesten combit mondta, hogy használhatom.
2009. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt lehet biztonságosan használni amit a kezelőorvos javasol. Még nem terhesen sem érdemes orvosi javaslat nélkül kezelni magad.
2009. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha van fogadott orvosod, hívd fel, és egyeztessetek. Lehet, hogy szükségesnek ítéli a kenetvételt.

(Hanincs magándokid, érdemes azért elmenned - jelen helyzetben - orvoshoz. Ne kockáztass.)


Jobbulást! Üdv!

2009. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt javaslom legelőször is menj el a dokihoz, hogy megbizonyosodj róla, hogy tényleg gomba vagy esetleg valami más. Ha valóban gombád van akkor szinte biztos, hogy a Canestent fogja felírni, úgy tudom nincs külön kismamáknak készült gomba ellenni krém vagy hüvely tabletta, pedig már igazán kitalálhatnának egyet-kettőt, mert rengeteg kismama lesz gombás a terhesség alatt, van aki többször is. Egyébként a Canesten hüvely tablettához adnak applikátort is, de ezt a terhesség alatt ajánlatos használni. Azt hiszem ez a tájékoztatóban is benne van, de nekem orvos mondta.

Jobbulást!

2009. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi elírtam. Az applikátort a terhesség alatt NEM ajánlatos használni.
2009. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben kihagynám az otthoni kezelést és fordulnék a nődokihoz. Én is próbálkoztam a kenőccsel (Canibene),félvén attól hogy a kúp árthat a babának. A fertőzést, ha halogatod felhúzodhat a méhedebe, hogy megelőzd a bajt - jobb félni mint megijedni - nézesd meg magad a dokival. Sok kismamának van hüvelyi fertőzése, sajnos én sem kerültem el, már aznap mikor éreztem hogy valami nem stimmel azonnal mentem.

Jobbulást neked!

22 hetes kismami

2009. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén dokit javaslok. Nekem a dokim patikában kikeverhető kúpot írt fel. Magadat ne kezeld, mert olaj lehet a tűzre.
2009. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!