Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most pontosan mit jelent?

Ez most pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsen valaki! Minél hamarabb el kell jutnom nőgyógyászhoz (magánrendelésre) viszont csak olyat találtam aki péntek délután rendel.

Azt olvastam a neten, hogy nincs "előjegyzés". Ez az előjegyzés azt jelenti, hogy nem kell telefonon egyeztetni, csak odamegyek? Vagy hülyeségre gondolok? :)


Köszi ha valaki válaszol. Ez lesz az első vizsgálatom úgyhogy nem vagyok valami tájékozott.


17/L


2010. szept. 4. 09:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kell-e... Nekünk régen mondták a suliba, hogy a doki munkáját könnyítheti ha látja pár hónapra visszamenőleg, hogy mennyire szabályos a ciklus, vagy ha volt olyan hogy, elmaradt a menstruáció, stb.
2010. szept. 4. 09:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak nem terhes vagy? vagy esetleg a menstruációddal van valami baj.


Sok sikert!

2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes. A menstruációmmal sincs baj, rendszeres 27-28 napos ciklusaim vannak. A problémám az, hogy a köldökömtől lefelé pár centire bal oldalon nyomást érzek. Mintha valami belülről feszítene. Napközben nem olyan vészes, de estére általában felerősödik ez a nyomás. Félek, hogy valami nagy baj van, ezért elmegyek kivizsgáltatni magam. Már most pénteken felkerestem volna az orvost, de csak jövő héten kapom meg a nyári munka után a pénzemet (30e ft) remélem elég lesz a vizsgálatra... :S


Anyuval nem jó a kapcsolatom így rá nem számíthatok. :(

2010. szept. 4. 10:54
 14/14 A kérdező kommentje:

Jaj és azt még valaki elárulná, hogy a vizsgálat után azonnal meg tudja mondani, hogy mi bajom van vagy esetleg máskor vissza kell mennem az eredményért? Meg ugye nem küldenek ki ilyenkor semmilyen papírt? Nem akarok itthon ebből is problémát. :(

Illetve az előbbi válaszomból kimaradt, hogy kb 2 éve volt egy "talán" húgyhólyaggyulladásom amit anyu itthon "kezelt ki", mert ő mindig nagyon okos, és nem engedett el orvoshoz, nekem meg pénzem nem volt rá.... Lehet, hogy abból maradt vissza valami, és most ez okozza a gondot :(

2010. szept. 4. 11:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!