Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most pontosan mit jelent?

Ez most pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsen valaki! Minél hamarabb el kell jutnom nőgyógyászhoz (magánrendelésre) viszont csak olyat találtam aki péntek délután rendel.

Azt olvastam a neten, hogy nincs "előjegyzés". Ez az előjegyzés azt jelenti, hogy nem kell telefonon egyeztetni, csak odamegyek? Vagy hülyeségre gondolok? :)


Köszi ha valaki válaszol. Ez lesz az első vizsgálatom úgyhogy nem vagyok valami tájékozott.


17/L


2010. szept. 4. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért jobb ha felhívod őket!
2010. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hétfőn lesz legközelebb,ha gondolod a 11 kerben tudok,aki normális.
2010. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nincs szám ... Csak a rendelési idő meg, hogy nincs "előjegyzés". Azt még elmondanád kérlek, hogy az irataimon kívül kell vinnem a menstruációs naptárt is? Vagy arra nincs szüksége a dokinak?


Bocsi, hogy itt kérdezgetem, de anyura nem számíthatok :(

2010. szept. 4. 09:17
 4/14 anonim ***** válasza:
az előjegyzés azt jelenti hogy be kell jelentkezned.magánrendelésre nem tudsz csak ugy beállitani.mondjuk én már voltam ugy,de ismerem az orvost meg pont kevesen voltak,igy tudott fogadni
2010. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, azt jelenti. Ennek ellenére valószínűleg van olyan ablak, vagy valami, ahol a TAJ kártyádat be kell mutatnod, és ha többen rendelnek ott, akkor megnevezned az orvost, akihez jöttél.

Szóval a TAJ kártyát mindenképp vidd magaddal, ha először mész, akkor esetleg személyi, lakcímkártya is kellhet.

2010. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy, de nekem az nagyon messze van, Komárom-Esztergom megyei vagyok. :)
2010. szept. 4. 09:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! Igen először megyek, úgy néz ki van valami bajom, úgyhogy gyorsan ki kell vizsgáltatnom magam. :( Viszek mindent az a biztos.
2010. szept. 4. 09:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció időpontját elég ha tudod, és azt hogy rendszeres-e. De nem árt elvinni a naptárat, ártani nem ártasz vele magadnak :)
2010. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Januártól írtam folyamatosan, úgyhogy tudom a dátumokat :)
2010. szept. 4. 09:24
 10/14 anonim ***** válasza:
naptárt kell vezetni???? nah mind1 nekem nincs, de sztem nem kell oda annyi papir, de vidd el hátha kérik!
2010. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!