Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kínos problémám van,16...

Nagyon kínos problémám van,16 éves vagyok! Légyszi, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vizelettartási problémám van már kislány korom óta. Nap közben egyáltalán nem lép fel ilyesmi, mivel ha érzem hogy kell, mindig elmegyek WC-re. De éjszaka... Lefekvés előtt mindig pisilek, de éjszaka nem érzek semmit, és mire felkelek, bepisiltem. MIT TEHETNÉK ELLENE ? Orvoshoz nem akarok menni, mert nagyon kínos ez nekem.Jó, tudom, most jönnek majd a válaszok hogy orvos orvos. De orvos nélkül nem lehet "orvosolni" ezt a problémát semmiképpen sem? :S :( Nagyon zavar, borzalmasan vagyok... :{
2010. szept. 4. 08:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el orvoshoz nem fognak kinevetni nem azért vannak ott. De ezt a szüleid kéne hogy elmagyarázzák és nem én. Az hogy nekik se mered elmondani szintén gáz. Menj el a háziorvosodhoz. Jobbulást!
2010. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!