Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ez hüvely gomba?

Mit csináljak, ez hüvely gomba?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen nem tudom mit csinaljak. Büdös fehéres, sárgás túrós váladék folyik a vaginámból szex közben vettük észre a hétvégén a párommal. Előtte soha nem volt semmi ilyesmi problémánk nem tudom hol kaphattam el. Valaki tud ajánlani rá valamit amivel kezelni lehetne? A nőgyógyász csak jövő hét hétfőn rendel a faluban azért fordulok hozzatok hogy valami jol bevált kúp? (Az se baj ha vénnyel kapható) illetve van itthon irrigátorom. Kötekedő emberek kíméljenek!
2021. okt. 27. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Canesten krem es kup, majd huvelyflora helyreallito kup.

De ha esetleg nem csak gombad van,hanem valamilyen mas fertozes is, akkor nem biztos, hogy jobb lesz tole.

2021. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanezt ajánlanám mint az előttem szóló, annyival kiegészítve hogy amíg nem jön helyre csak gumival legyen szex is, illetve a párod is kezeltesse különben vissza fog fertőzni.

Ha 7 nap alatt nem javulnak a tünetek akkor mindenképp menj dokihoz mert nem biztos a gomba, lehet más megbetegedés is.

2021. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gumival se legyen szex, minimum 1, de inkabb 2 hetig. Nem tudom a tajekozato mit ir, de egy darabig tudom, hogy tilos is, bar nekem ehhez kedvem se lenne.
2021. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!