Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudom kezelni a hüvely...

Cutelány kérdése:

Mivel tudom kezelni a hüvely gombát? Úgy gondolom hogy Candinna féle hüvely gombám van. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
hogyan kezeljem és mivel? nem szívesen mennék nőgyógyászhoz mivel még 14 vagyok és szűz és gondolatától is rosszul vagyok.

#hüvely #gomba #candinna
2014. febr. 2. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd ki a hüvelyből a túrós darabokat, ha vannak (Canesten kérmes tamponra ráragad, vagy az ujjaddal szedd ki), és végy cickafarkos ülőfürdőt háromszor (ld. Maria Treben könyvét) és igyál is napi fél liter zsálya+cickafark teát.


De vehetsz lakmuszpapírt, amivel megnézed a kémhatását, vagy elmehetsz urológushoz, aki szintén a kémhatást nézi, nem nyúlkál be.

Vagy vihetsz saját magad által vett kenetmintát magánlaborba vagy Újházy Andrásnak elküldheted postán. És akkor ír fel receptet.

Ezeket a lehetőségeket tudom.

Sajnos sok helyen nem adnak felvilágosítást, hogy hüvelybemenetről vesznek váladékot, vagy sem, én is jártam úgy, hogy azt hittem, úgy, aztán nem....:S

De nem is szólt előre, szóval ne menj egyedül!

2014. febr. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Nőgyógyászhoz senki sem szívesen jár, de csak ő tud segíteni ha baj van. Ő nem a nemi szerved kinézetével foglalkozik, hanem a betegséggel amivel elmész hozzá, és annak gyógyításával! Nem egy szép fiatal lány vagy a számára, hanem csak egy beteg a sok közül, akit neki meg kell gyógyítania. Még sokkal fiatalabb lányokat is visznek nőgyógyászhoz, ha olyan bajuk van.
2014. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Canesten combit hüvelykúppal, 3-4 nap alatt el kellene múlnia.

Ha nem akkor orvoshoz kellene menned.

Első alkalommal női orvost keress, mert azért az talán elviselhetőbb lenne.

2014. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Canestent próbáld ki, valószínűleg segít.
2014. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!