Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez agydaganat lesz? Nagyon...

Ez agydaganat lesz? Nagyon félek (? )

Figyelt kérdés

Kb. 1hete fáj a fejem. Nem hasogat bele,csak olyan tompán,mintha belülről valami szét akarná nyomni.

Leginkább a nyakam felett,és a halántékomnál szoktam ezt érezni,de van amikor a fejem tetején is.:(

Nagyon-nagyon félek. Nekem csak ez jár a fejemben...eléggé el is vagyok keseredve.

Mondják körülöttem mások,hogy nekik is fáj a fejük,meg időváltozásra nekem is szokott,de ez olyan fura.

Lehet azért mert álmos vagyok? Vagy mert elkezdődött a suli?


Amúgy apukám vastagbélrákban halt meg.

Én 17éves vagyok.


2010. szept. 2. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj egyből a legrosszabbra! Menj el minél előbb a házi orvosodhoz, aki valószínűleg elküld egy fejfájás ambulanciára. Ott majd kiderítik, hogy mi a bajod. Addig is nyugalom, mert ha feleslegesen felizgatod magadat, akkor még rosszabbul fogsz lenni.
2010. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel nincs agydaganatod, én is a frontra gondolok, amiatt fájhat a fejed. De önmegnyugtatás miatt szerintem menj el a háziorvosodhoz, és mondd el neki a tüneteidet. Ha úgy gondolja, továbbküldhet egyéb vizsgálatokra, de szerintem erre nem is lesz szükség :)! Nyugodj meg, a fejfájásod bármitől lehet, de az agydaganat a legvalószínűtlenebb!
2010. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt migrénnek hívják, nyugi :)
2010. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, most elég hülye időjárás van, attól is simán fájhat. Vagy kevesebbet aludtál, stresszelsz valamin, nem iszol eleget...millió oka lehet, nekem már egy sima kis fronttól hasogat a fejem.
2010. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semelyik daganat nem szokott fájdalommal kezdődni.
2010. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De akkor mitől fáj már egy hete a fejem? mintha egyszerre lenne izomláza és fájna is...és álmosnak,fáradtnak érzem magam. És sírhatnékom van már ettől,mert félek.

Ideges vagyok mondjuk más miatt is,de ha meg nem gondolok rá,elröhögcsélek,akkor tök jó.

Van erre a migrénre valami megoldás? Vagy ez biztos az?

Akkor megnyugodhatok,hogy nem rák?

2010. szept. 2. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz elég nagy daganat kell, hogy fájjon is, mert az akkor már valamit nyomna (az agyban elvileg nincsenek érzőidegek) tehát valószínűleg "csak" migréned van, bár általában hányingerrel jár és élesen, elhatárolhatóan ugyanott, legtöbbször féloldalasan fáj. Bár a migrén is tud durva lenni, van évfolyamtársam, aki kétnaponta otthonmarad, mert nem képes semmire koncentrálni, és már a legerősebb gyógyszerek sem hatnak, és nem jöttek rá, mi váltja ki nála. Orvos többet tud segíteni, de ne keseregj ezen semmiképp!
2010. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen jó pár éve. és kiderült hogy azért fájt mert romlott a szemem.azóta szemüveges vagyok.és minden ok.

olyan görcsszerűek voltak a fájásaim.

2010. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!