Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy agydaganat? Úgy félek

Lehet hogy agydaganat? Úgy félek

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok, és mostanában adódtak némi problémák de úgy félek.

Kezdem azzal hogy kb 2 hónapja fáj a fejem néhány ponton, egyszer itt egyszer ott. Ez engem nagyon nem hagy nyugodni. Olyan mintha az ott futó erek fájnának, de nem tudom. (fájdalom jelentkezhet a koponya tetején, attól lejjebb és jobbra, valamint a tetejétől balra, nem tudom hogy ez hasznos infó-e).

Néha a fejeb jobb oldalát kb 2-3 másodpercre elrázza a hideg így bizseregve de ez ritka.

Megpróbáltam egy kicsit masszírozni ott ahol fáéjnak, tényleg fájnak ott az erek csak azt nem tudom miért. Hiába masszírozom állandóan fáj, meg masszírozás után állandóan jön az ott lévő melegség érzet, holott nem is vérzek.

Ezek a felvillanó (nem erős, hanem csak kicsi, általában 2-3 másodpercesek, és kb 20-30 percenként jön ki vagy ritkábban) fájdalmak minden nap jelentkeznek, néha elmúlik 1-2 órára aztán visszajön. Nem hagy egyszerűen nyugodni.:S Emiatt állandóan rám tör a halálfélelem meg annak a félelme hogy mi van ha tényleg agydaganat okozza.


Szóval tényleg nem hagy nyugodni, és állandó halálfélelmem van tőle, de nem tudom hogy mit csináljak.:S Szedtem már C vitamint, még szedek is, kb már 1-2 hete, de nem használ, bekenni meg nem tudom, a masszás meg csak abban segít hogy egy rövid ideig (kb 11-1,5 órtáig) nem jön elő a fájdalom.


Kétségbe vagyok esve:S


(u.i.: senkitől nem kérem hogy felállítson egy diagnózist, tuzdom hogy senki sem orvos, csak nektek mi a véleményetek? Tényleg agydaganat? úgy félek:S)


2010. szept. 22. 20:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az órát elírtam. nem 11 hanem csak 1
2010. szept. 22. 20:57
 2/18 A kérdező kommentje:
U.i. sokszor úgy érzem mitha az a kicsi fájdalom belülről jönne de ebben sem vagyok biztos:S
2010. szept. 22. 21:00
 3/18 anonim ***** válasza:

Orvoshoz miért nem mentél el akkor még?

Amúgy passz, szerintem egy fejfájástípus, de tényleg nem értem, miért szenvedsz inkább, ahelyett, hogy orvoshoz fordulnál. Ha netalánesetleg daganat lenne (amit erősen kétlek), annak a terápiájánál a mihamarabbi kezdet a legjobb a sikeres gyógyítás végett.

2010. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak migrén, de azt sem árt kezelni. Nem stresszelsz sokat?
2010. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Orvoshoz eddig azért nem mentem mert sajnos senki sem hiszi el hogy ez a bajom, de az a baj hogy eleinte én sem akarok orvoshoz menni, nem tudom miért. Még gondolkodok rajta.


Amúgy remélem nem daganat, tényleg félek tőle nagyon, de miért "kétled erősen"?

2010. szept. 22. 21:05
 6/18 A kérdező kommentje:
nem , nem szoktam sokat stresszelni.:S
2010. szept. 22. 21:05
 7/18 anonim ***** válasza:
agydaganatnál vannak látási illetve memória problémák, meg még annyi mint állat. ha csak fáj akkor tuti nem agydaganat.
2010. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani az első válaszolónak hogy a szomszédunkat megkérdeztem, aki a kórházban dolgozik és szerintem ez nem daganat, mert azzal nagyobb baj lenne. Tényleg?:S De úgy félek:S
2010. szept. 22. 21:07
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudomásom szerint az agydaganatnak nem ezek a tünetei, nekem ez inkább idegi túlterheltségre utal, de még rossz látás is lehet az oka. Vagy a gerinc beidegzésénél lévő blokkok. Ezesetben egy alapos masszázs is csodákat művelhet.

Ha nagyon nyugtalanít, akkor nyilván célszerű lenne egy orvost megkérni, hogy zárja ki.

Vitamin ügyben: szedj minél több D vitamint, omega 3 zsírsavakat, és valami erős multivitamint. (naturvitamin, twinlab, jkvitamin kulcsszavak keresését ajánlom a figyelmedbe) És tudom, hogy hülyén hangzik, de adott esetben a folyadékbeviteled és a táplálkozásodat is érdemes lenne felülvizsgálni. (jó módszer a paleo étrend, sok bajból kihozhat)

2010. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ősz teszi h ien erős migréneket csinál annak aki erre hajlamos az jobban érzi. Ne félj nem az. mivel ien fiatalon 2%nál találnak csak vmit és azt is már jóval előtte meg persze örökölni is lehet. Ha nem tudod a családról h nem volt a közeli ágon rák beteg ember akk tényleg nem kell parázni.

Különben nem elrettentés képp de írok pár dolgot: látóideg roncsolódása/étvágytalanság(ez minden rák fajtánál fenn áll) hallás romlása/ fáradékonyság.

Felesleges aggódni <3

18/F

2010. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!