Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik az agydaganat tünetei?...

Mik az agydaganat tünetei? Nagyon félek, hogy az vagyok! 18 vagyok! Körülbelül 3 hete fájdult meg hátul a fejem! Azóta elmúlt és nem is nagyon fáj csak nagyon ritkán néha!

Figyelt kérdés
Gyengébbnek is érzem magam! És olvasgattam a tüneteket,mint például a feledékenység...! Ez mit takar konkrétan? Mert van,hogy mesélnek dolgokat amik régen voltak és van olyan amelyikre nem emlékszem! Kicsit mintha a látásom is homályosabb lenne! Néha pillanatra a szívem is szúr! Nagyon megvagyok ilyedve! Sose féltem még ennyire semmitől! Teljesen biztos vagyok benne,hogy agydaganatom van!
2009. nov. 2. 14:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Inkább vagy hipochonder, de a legjobb ha orvoshoz mész
2009. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Áh, emberek millióinak fáj a feje minden komolyabb betegség nélkül, csak mióta mindenki interneten próbál tájékozódni a betegségekről, bebeszélnek maguknak minden hülyeséget. Szinte kizárt hogy épp agydaganatod lene, de ha megnyugtat, vizsgáltasd ki magad.
2009. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon paranoiás vagy!Ne aggódj ennyire!Nem lehet hogy csak beképzelsz magadnak tüneteket?

Az szerintem nem baj, ha régi sztorikra nem emlékszel...én sem...

2009. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

uramisten, ezt nem hiszem el hogy ennyi időtök van magatokkal foglalkozni. Büdös francnak olvasol ilyen cikkeket, ha hipohonder vagy.

Én kórházban dolgozom, és láttam tüdő tumorost, agydagantost mindent, annak nem csak a feledékenység volt a tünete teee. komolyan.

És néha a szived is szúr. Na ez már tuti agydaganat tényleg. Sok köze van logikailag is egymáshoz a kettőnek.

Spoetolj inkább meg mozogj a szaba dlevegőne, ne a gép elött olvasgass állandóan és punnyadj, ezért van neked minden bajod, és vagy gyengébb.

Neharagudj de én tényleg komoly betegségeket látom nap mint nap, te meg itt jössz azzal, hogy elfelejtesz ezt-azt. Tudod az még mennyi de mennyi betegség tünete lehet? nem legyél már ekkora idióta 18 évesen. lehet csak nem vagy kipihent, stresszes vagy, vagy akármi.

Szedd már össze magad.

Ezt elmondanád egy orvosnak és telibe röhögne, úgyhogy nem is csodálkozom, hogy nem mész el ezzel dokihoz, hisz te is tudod legbelül, hogy semmi baj nincs. Másképp űzd el az unalmadat. Egy napot eltöltenél nálunk a kórházban, hazafele szerintem már 50 betegséget diagnosztizálnál magadon.

2009. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha füstö szagot érzel egész nap megállás nélkül,akkor kezdhetsz gyanakodni,de amugy meg menj orvoshoz,mert ez igy tuti nem agydaganat..
2009. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi rosszat hallani, ne csodálkozzunk, hogy fiatalok félnek, ha valami tünetük van.


Persze ne izgulj, pihenj kicsit, nyugi. Ha újra jelentkeznek tünetek, beszélj orvosoddal. Szemorvoshoz is menj el, kisfiamnak pl azért fájt a feje, mert romlott a látása, kiderült hogy rövidlátó.

2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!