Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, és fáj kicsit a...

Megjött, és fáj kicsit a hasam, pont annyira, hogy alig tudjak menni/állni. Hogy fogom így holnap végigállni az évnyitót?

Figyelt kérdés
Valami ötletetek nincs rá, mivel mulaszthatnám el?
2010. aug. 31. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem az algopirin (nemtudom hogy kell leírni) fájdalomcsillapító mindig beválik. Utánnna órákig nem fáj a hasam.
2010. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom.
2010. aug. 31. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Cataflam mulasztja el. Holnap, az évnyitó előtt, vegyél be egyet, és mellé B6 vitamint, ha tudsz, így ki fogod bírni. Egyébként nem ártana, ha megnézne egy nőgyógyász, mert nekem petefészekcisztánál voltak nagyon erős menstruációs görcseim.
2010. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer azt mondta a védőnő előadáson,hogy az algopyryn és nospa kombináció nagyon jó a menstruációs görcsökre,mert a hatóanyagai kb. ugyanazok,mint az algoflex-m -nek.Egyszer kipróbáltam és teljesen elmúlt a görcs,előtte csak nospát használtam és attól nem múlt el teljesen a fájdalom.


Egyébként tegyél melegvizes törölközőt a hasadra és igyál melegteát.Így kívülről és belülről is melegít.A meleg segít a görcsökön.

És aludj egy kicsit:)


Nekem a legerősebb görcsöket,mikor kb. azon parázok már,hogy melyik percben esek össze akkor is segítenek ezek.Így szépen egymás után:meleg teával beveszem a gyógyszert,melegvizes törölközőt teszek a hasamra,közbe már fekszek és betakarózok pléddel,majd elalszok;)

15/L

2010. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kipróbálom amelyiket csak tudom.:

Amúgy nem annyira erősek a fájdalmak, hogy dokihoz menjek, tűrhető ez, de így se könnyű végigállnom több időt, mert mindig attól félek, mikor esek már össze.

2010. aug. 31. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Cataflam szokott jó lenni, de ne vegyél be sokat egy nap, mert nagyon erős.
2010. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cataflam jó, de receptes.

Ha bármelyik gyógyszerhez iszol cickafark teát, még jobb. Az sokat segít, bár az íze... hm.. borzalmas.

2010. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bár ez nem volt a kérdésben:szerintem tegyél be tampont és betétet is hogy ne ázz át
2010. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De tampont nemtudom felrakni....:S
2010. aug. 31. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ha tudom, hogy megyek valahova, és állnom kell, vagy olyan munkát végzek, amikor nem tudnék bevenni gyógyszert, előtte mindig beveszem, ha nem is fáj a hasam. Hülyeségnek tűnhet, de inkább előre cselekszem, mert tudom, hogy mennyire szokott fájni a hasam.

Egyébként én most már évek óta az algoflex-m-et szedem. Egyik barátnőm pedig az advil ultra forte-ra esküszik (ez elvileg gyorsabban oldódik).

Ha tudsz, akkor előtte - ahogy valaki már említette - esetleg igyál 1-2 bögre jó meleg teát is.

2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!