Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Nagyon megijed...

Ez mitől lehet? Nagyon megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Egyszer volt már hüvelygombám...

Akkor viszkettem, csípett ha pisiltem, égető érzést éreztem, és darabos folyásom volt. Canesten krémmel kezeltem.

Ma azonban észrevettem, hogy megint egy NAGYON PICIT darabos a folyásom... (bár pár napja volt ovulációm, de nem hiszem, hogy amiatt lenne)

A darabos folyáson kívül semmi bajom. Nem viszket, nem csíp, nem ég. Lehet ez is hüvelygomba? Anyukámnak szégyenlek szólni, orvoshoz nem merek menni. :( mit tegyek?


2010. aug. 29. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szégyelled Anyukád előtt? Mindenképpen szólj Neki és menjetek orvoshoz! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2010. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hüvelygombát nem lehet krémmel gyógyítani, mert az a külső bőrfelületre való. a hüvelyi gombásodást vagy gyógyszerrel vagy kúppal kell kezelni.

menj el orvoshoz, nehogy feljebb húzódjon a fertőzés. az is kiderül, hogy van-e fertőzésed egyáltalán.

2010. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem merek orvoshoz menni:S:S meg félek hogy anyukám mit szólna:'(
2010. aug. 29. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne félj, Anyukád nem ítél el ezért, Ő is nő, Vele is történhet ilyen. Az orvostól se félj, mert ő sem akar semmi rosszat! Nem azért van ott, hogy a puncidat élvezetből nézegesse! Segíteni csak akkor tud, ha megvizsgál!!! El kell menned!!!
2010. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De gomba ez egyáltalán? Vagy micsoda?
2010. aug. 29. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:

ezt csak vizsgálattal lehet eldönteni... lehet, hogy nincs semmi baj, de ha igen, minél hamarabb kezelik, annál jobb.

nagy lány vagy már, tessék orvoshoz elmenni.

bárkivel előfordulhat egy fertőzés, nem kell ahhoz "rossznak" lenni. senki nem fog érte elítélni, viszont mindenki rosszul jár, ha nincs kezelve.

2010. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok meg légyszi hogy hogy mondjam meg anyunak.
2010. aug. 29. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:

anya, lehet, hogy makacsabb az a fertőzés, mint ahogy múltkor gondoltuk. szerintem visszatért. segítenél időpontot kérni a nőgyógyászhoz?


ennyi, ne spilázd túl. sok sikert :)

2010. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
még azt is hozzáteheted, hogy jövő hét közepén már kezdődik a suli, és jó lenne még az előtt elmenni dokihoz, ne kelljen hiányoznod. ez hatni fog.
2010. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még ma szólj neki, mert akkor akár holnap reggel már tud időpontot kérni délutánra.
2010. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!