Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Velem van baj? Engem nagyon...

Velem van baj? Engem nagyon idegesít. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyának nagyon kicsi melle van.Én 14 éves vagyok,a többiekhez képest,nekem is kicsik.Lehet olyan,hogy amikor nagy leszek nagyobban lesznek a melleim,mint az anyáé?Vagy biztos,hogy akkora lesz?

Engem nagyon idegesít..


2010. aug. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy ki génjeit örökölted.Anyukád ágán -gondolom- a nők melle kisebb,ám ha apukád ágán vannak cicisebb nők,akkor van rá esélyed,hogy neked nagyobb legyen később.Ha meg nem,akkor van olyan fogamzásgátló,amitől egy picit nőhet a melled.
2010. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apukám ágán és anyukám ágán is kicsi mellek "vannak".De attól nem lehet nekem picivel nagyobb?
2010. aug. 27. 21:11
 3/6 anonim válasza:

törődj bele drágám...nem a melleidért fognak szeretni...persze értem az aggályaidat, de mire te felnőtt leszel hidd el, ez a probléma már rutin dologgá válik...meg találod majd a megoldását..addig is légy BOLDOG GYERMEK! ne keseritsd meg a kamaszkorodat ilyesmivel, hallgass rám, tapasztalatól beszélek..

puszi neked

2010. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert a szépség nem a mell méreten múlik! Különben is Neked még évekig fejlődik a cicid! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, mert Te úgy vagy nagyon szép és értékes lány, ahogy vagy!!!!
2010. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2010. aug. 28. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:

A nagymellüeknek általában többet fáj a hátuk, és egy idő után lógni kezdenek a melleik..


ne irigyeld őket..

2010. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!