Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (lent)

Mi lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Na az van hogy a puncim és a hüvelynyílássom fáj ég viszket ha jól vettem észre oan mintha kisebesedett volna de mitől és elmúlik nagyon fáj ezé naon rossz még ülni is...És kentem ma már neogranormon-nal hagyam vagy segíteni fog vagy mi bajom lehet segitsetek naon pánikba vagyok?!

14/L


2010. aug. 25. 18:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem tom ha visszajön elmek
2010. aug. 30. 15:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen...és már 2x voltam vele a dokinál. írt rá egy kenőcsöt(primafucort).Hát nem kellemes egy dolog a nőgyógyászat, de mindenképp menj el..,mert képzeld..nekem 3-adjára is visszajött..Én mindenképp elfogok menni, csak most menstruálok..Neked is ezt kéne tenned..ez nem járék! 15/L
2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
játék*
2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is 14 vagyok,nekem is ilyesmi volt pár éve.Azt hittem,hogy gomba,vagy fertőzés,vagy valami ilyesmi.

Én is r*hadtul féltem,hogy nőgyógyászhoz kell mennem,de hála istennek elmúlt vagy nem tudom.Nem foglalkoztam vele és elmúlt.Én is bekentem mindenfélével.De hogyha neked,nem múlik el,menj el orvoshoz,mert ha gomba akkor egyre följebb fog viszketni.

2010. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát lehet nekem segitett az intim zuhany nem tom de minden este megmostam vele!
2010. aug. 30. 19:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!