Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez meddig normális, vagy mi...

Ez meddig normális, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3 szülésem volt. Fogjuk rá, hogy jó a ciklusom, a menstruációm is. A 2. Szülésem után volt, hogy késett, meg kicsit összevissza volt. Most a 3. Után is van, hogy késik de max 1 napot. Viszont az erőssége az több. Meg fájdalmadabb is. De max 6 napnál nem tart tovább. A 6.napon már nincs semmi.

Na de most. Eleve aznap mikor meg kellett volna jönnie akkor barnáztam. Másnap megjött. Egész normálisan lement ahogy szokott. Viszon a 6. Napon is volt még rendesen vérzés. Nem nagy mennyiség, de azért több. Mint máskor mikor már semmi nincs. Most vagyok a 8. Napon és még mindig van jelentős vérzés. És élénk piros. Most picit darabosabb is volt a mensim. A hasam jelenleg nem fáj. De kezdek megilyedni, hogy mi ez. Meddig kell ezzel várni, mikor menjek orvoshoz?

A 3. Gyermek előtt volt egy kémiai terhességem, de akkor semmi ilyen nem volt. Csak késett, pozitív teszt volt, azután megjött és ugyan úgy zajlott le minden.

Most amúgy álhatott fent terhesség is. Mert voltunk együtt a férjemmel. De nem tudom. Mert igazából nem tudom milyen a vetélés. Meg közben se járt akkora fájdalommal.



ma 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 10-12 napnál tovább tart (és nem csak pecsételés vagy barnázás), vagy ha nagyon nagy mennyiségűvé válik. És természetesen nap közben, szakrendelésre kell menni, nem este meg éjszaka az ügyeletre.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!