Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (lent)

Mi lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Na az van hogy a puncim és a hüvelynyílássom fáj ég viszket ha jól vettem észre oan mintha kisebesedett volna de mitől és elmúlik nagyon fáj ezé naon rossz még ülni is...És kentem ma már neogranormon-nal hagyam vagy segíteni fog vagy mi bajom lehet segitsetek naon pánikba vagyok?!

14/L


2010. aug. 25. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzést kaphattál el, minél hamarabb keress fel 1 nőgyógyászt!
2010. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Hajajj, összeszedtél valami jó kis gyulladást vagy fertőzést. ha kibírod holnapig, akkor holnap menj dokihoz, legjobb lenne nőgyógyászhoz. addig nem sokmindent tehetsz, de neogranormonnal szerintem ne kend, mert hámosít.

házilag meg úgysem fogsz tudni rájönni, hogy bakteriális vagy gombás fertőzés vagy egyéb gyulladás, de valami van. ha nagyon fáj, próbáld meg felkeresni az ügyeletet. esetleg felhívni egy gyógyszertárat, hogy tudnak-e javasolni valamit addig is, míg orvoshoz kerülsz.

de doki mindenképp!

2010. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szerintetek LEHET A STRESSZtöl MERT 2 CSALÁD TAGOM IS A KÓRHÁZBA KERÜLT NEM IS KICSI BAJOKKAL?
2010. aug. 25. 19:14
 4/15 A kérdező kommentje:

Meg félek a nögyogyásztol

:(

2010. aug. 25. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:
nőgyógyásztól nem kell félni. általában jó fejek. nyugi. de tényleg keress fel egyet. a stressznek szerintem nincsenek ilyen mellékhatásai:D
2010. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na nem rég vettem észre hogy bedagadt és tök oan mintha pattanás lenne és nekem már volt ilyen csak nem ott

hogy várok pár napot ha nem lesz jobb orvos:S

2010. aug. 25. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne félj, a nőgyógyász nem azért van ott, mert élvezi, hogy a puncidat tapogathatja. Csak segíteni akar. De csak úgy tud, ha megvizsgálja.
2010. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

értem

ma valahogy nem viszketett csak naon ritkán

hála hogy nyilván nem mekk orvoshoz

de tök oan hogy ott a hüvelyemnél a bőr kissé sebbes lenne de várok hátha elmulik

2010. aug. 26. 20:38
 9/15 A kérdező kommentje:

Elmult

:D:D:D:DD:DDD

hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrá

2010. aug. 30. 10:15
 10/15 anonim válasza:

Biztos hogy nem múlt el. Valószínű, hogy a tünetek enyhültek, de elöbb-utobb úgyis visszajön. ;)

Menj dokihoz ez nem játék. Ha bakteriálisfertőzésed van, ráhúzódhat a petefészkedre, és meddő leszel. ( Azaz nem lehet gyereked, csak fájdalmas kezelések után =/ )

Én 13 vagyok, de már kétszer voltam nőgyógyásznál :S Hidd el, kilehet bírni.

2010. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!