Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja vettem észre, hogy...

Pár napja vettem észre, hogy a bal oldali nagyszeméremajkamban van egy kb. bab nagyságú csomó. Nem tudom, hogy eddig ott volt-e, de most megijedtem tőle. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kommunista a szeméremajkad?
2010. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D Nem éppen. Helymeghatározás volt a célja. Nem lettem okosabb, de azért köszi a választ. :)
2010. aug. 16. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Passzolom, hogy mi lehet, jó lenne szerintem minél hamarabb megnézetni ;)
2010. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót, tényleg az lenne a megoldás, ha megnézetnéd, az a biztos :)


első

2010. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp az lesz, csak előtte próbálok informálódni, hogy addig se idegeskedjek rajta annyit. Hátha másnak is volt már hasonló...Köszönöm a válaszokat. :)
2010. aug. 16. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma már egyszerűen beírod a googliba, hogy " női nemiszerv ", és akár többoldalas fényképes leírást kapsz róla. Ha abban találsz olyant, hogy bal oldali babszem a nagyajkakon, akkor megnyugodhatsz. De ha nem találsz, akkor kapd össze magadat, és menj el egy nőgyógyászhoz.
2010. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem is volt (a jobb oldalon), csak az kisebb volt, mondjuk egy kisebb borsónyi. elmúlt magától pár hét alatt. de nem mondom hogy ne nézesd meg ha úgy gondolod.
2010. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, remélem, hogy nekem is elmúlik magától. Most megyek nyaralni, ha utána is ott lesz, akkor mindenképp elmegyek orvoshoz. Köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 17. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nyugodt vagy. Lehet, hogy szálka ment bele, és begyűlt?
2010. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy nyugodt vagyok?

Szálka? Biztosan. És mégis honnan? :)

2010. aug. 19. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!