Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emlőrákból meg lehet gyógyulni...

Emlőrákból meg lehet gyógyulni úgy, hogy ne alakuljon ki később máshol a daganat?

Figyelt kérdés

És ha kemoterápia alatt nő a tumormarker száma, az a daganat továbbterjedését jelenti?

28 az értékhatár, mikor diagnosztizálták a daganatot, akkor pont ennyi volt, vége lett a kemonak és most felugrott 48-ra :(


2010. aug. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ha ki is újul, odáig nagyon sok idő is eltelhet. Anyukám barátnőjének 32 évesen volt mellrákja, levették az egyik mellét, utána makkegészséges volt sokáig, és 67 éves korában újult csak ki.
2010. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez elég elkeserítő:( ráadásul az ember olyan dolgokat hall más betegektől, hogy hol alakult ki újra, hová terjedt át...:(

köszönöm a választ

2010. aug. 14. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem akarlak elkeseríteni, de a nagynénémnek is kb. 35 évesen diagnosztizálták először. Levették az egyik mellét, majd 5 év után le kellett venni a másikat is.

Majd 5 év múlva a bőre alatt találtak csomót és utána a petefészkében.Utána áttétes lett sajnos és 50 évesen meghalt, pedig mindent megtett a gyógyulásért.

Szerintem ez emberfüggő is, mert ott van pl. Kylie Minogue, vagy Cristina Applegate, akiknek sikerül és még sok ezer másik nő is.

Amit tanácsolok és amiben én a legjobban hiszek, az a paleolit táplálkozás, amiről 4 hónapja olvastam a Hihetetlen magazinban, de már a Tv2.n is volt róla szó a Két Testőrben azt hiszem.

Igaz az, hogy a rákos sejteket a cukor táplálja és ha ezt megvonják a szervezettől, meg a sok fehér lisztes étel és a hüvelyeseket, akkor megduplázódik a gyógyulás esélye. De ehhez a gondolta is kell, hogy meg fogok gyógyulni. SOk sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utána nézek ennek a táplálkozásnak, köszönöm!
2010. aug. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!