Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be tud gyógyulni egy méhszájseb?

Be tud gyógyulni egy méhszájseb?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan, vagy csak a műtét segíthet?Akinek esetleg van/volt hogy kezelték? P1es az eredményem, a citológiára most várok.Doki szerint sok nőnek van, jelenleg ártalmatlan, nem kell vele foglalkozni, szülhetek mellette2-3 gyereket is csak a konroll a szükséges, de én mégis megijedtem.
2010. júl. 28. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Magától nem fog begyógyulni, ez nem olyan, mint egy felületi seb, mint egy horzsolás.Ezt olvasd el:


[link]


Amúgy szerintem nem érdemes szórakozni vele, a műtét egy napos, reggel bemész, délben már jöhetsz is el, és maga a beavatkozás nem tart tovább 5 percnél. Szerintem érdemes megcsináltatni, akkor nincs vele gond.

2010. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ecsetelte havonta plusz hüvelykúpot kaptam és így múlt el 5 hónap alatt!!
2010. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt és olyan doktorom volt, aki a kórházban ügyeletet is tartott és ő dobott be egyx trükköt nekem.

Azt mondta az a lényeg, hogy egymás után legalább 5 napig kell a kezelést ismételni.

Bekente Glycerin-boraxatummal és utána egy olyan hintőport szórt be rá, mint a kisbabáknak, amit adnak, amikor a köldökzsinór seb még meg van.

5 nap után elmúlt, hála az égnek, előtte 1 évig egy orvos sem tudta elmúlasztani.

Attól alakul ki, hogy felborul a hüvely PH egyensúlya, nekem a sok betegeskedés és antibiotikum miatt volt.Nem érdemes nem foglalkozni vele, mert ettől csak folytonos gyulladások, meg fertőzések alakulnak majd ki.

2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!