Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hüvely fala megsérül,...

Ha a hüvely fala megsérül, meg tud gyógyulni?

Figyelt kérdés
A hüvely bejáratától 1-2 centire, ott, ahol ilyen redős, lett egy seben, amiből szivárog a vér. Nem nagyon, csak rózsaszínen. Nagyon ég és fáj, ráadásul elfertőződött és kegyetlenül viszket, folyás is van. :"( Még egy hét az orvos, de addig nem bírom, szerintem soha többé nem fogok meggyógyulni. :"(
2011. jan. 5. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg tud gyógyulni (szülés során van, hogy annyira sérül a hüvely, hogy varrni kell, de az is meggyógyul). Viszont a gyulladt seb gyógyhajlama rossz, feltétlenül el kell menned orvoshoz, és nem egy hét múlva, hanem most. Csúnya szövődményeket okozhat, ha ez a folyamat továbbmegy, és szubjektíve is igen kellemetlen. Gondolom nem az bokor alól netezel, hanem olyan helyről, ahol van elérhető nőgyógyász. Tényleg menj el, nem éri meg húzni az időt.
2011. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál, azonnal mentem, ahogy tudtam. Pénteken este jött ki a fertőzés, hétfő reggel már ültem a rendelőben, vett kenetet, de 1 hetet kell várni, de csak rosszabbodik a helyzet. :( Volt már máskor is seben, 1 éve, de az akkor nem fertőződött el, de most igen, úgyhogy rossz helyzetben vagyok. :(
2011. jan. 5. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rosszabbodik, a helyedben akkor is visszamennék, ha a vizsgálatnak még nincs eredménye. Vagy esetleg telefonálj rá, hogy ez és ez a helyzet, most mit csinálj. Ha hőemelkedésed vagy lázad is van, akkor nem is telefonálnék, hanem azonnal bemennék.
2011. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!