Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Tampon vagy betét? És...

Lányok! Tampon vagy betét? És miért?

Figyelt kérdés

Én tampont szoktam használni, mert a betét nagyon sokszor félrecsúszott (biztos h*lye a járásom :D ) és összekentem a bugyit, nadrágot is... :( Amíg betétet használtam állandóan nézegettem magam, hogy nem-e ütött át a nadrágon, iskolában minden szünetben rohantam a wc-re ellenőrizni. Aztán amikor váltottam tamponra, akkor már elég volt 4-5 óránként cserélni és mivel sose lett olyan a fehérneműm (mellé tisztasági betétet is használok), ezért nem kellett aggódnom, hogy meglátszik a nadrágon, szoknyán... Van aki éjszakára betétet használ, viszont én akkor is tartok tőle, hogy a betét félrecsúszik és összekenem az ágyneműt... :S Ti hogy vagytok ezzel?

És ha állandóan tampont használok (éjszakára is), akkor attól lehet valami bajom hosszabb távon?


2010. aug. 14. 12:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én always-t használk, nem szokott elcsúszni, és nem is ázik át!
2010. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!