Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mert gondolok ilyenekre?

Mert gondolok ilyenekre?

Figyelt kérdés
Bulimias vagy esetleg anorexias szertnek lenni ezt akarja a szivem de az eszemmel tudom hogy ez sulyos mert merulnek fel bennem ilyenek....kovernek tartom magam es az is vagyok:((kerlek adjatok megnyugtato tancsot hogy ne gondoljak iesmire...
2010. aug. 10. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

:)

az okés,de nem gondolnád mikben van cukor.

Tudtad hogy pl a felvágottakban is van az ilyen csomagoltakban?

2010. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Diley97 válasza:

én nem ítélem el addig a fogyózást, amíg valaki nem lesz csontváz. ellenkezésem..

bulémia: undorító és rettentően kellemetlen. Sokan sírnak, miközben kihányják, azt a picike ételt is.

anorexia: tévhít! nem fogyaszt! HANEM ELEMÉSZT! ha nem eszel a szervezeted csak töredékben bontja le a zsírt, mert az agyadnak szüksége van rá, ezért az izmokat és az inakat használja fel az eltartására. Ez igaz, szóval én egyiket sem ajánlanám, még végső esetben sem.

2010. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!