Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mert gondolok ilyenekre?

Mert gondolok ilyenekre?

Figyelt kérdés
Bulimias vagy esetleg anorexias szertnek lenni ezt akarja a szivem de az eszemmel tudom hogy ez sulyos mert merulnek fel bennem ilyenek....kovernek tartom magam es az is vagyok:((kerlek adjatok megnyugtato tancsot hogy ne gondoljak iesmire...
2010. aug. 10. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az eszed okos,ne tedd tönkre az egészséged ilyen dologgal!!

Inkább menj biciklizz,sportolj valamit!Mért tartod magad kövérnek?Mások mit mondanak?

2010. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a bartnoim azt mondjak csak kicsit vagyok kover...mamam is azt mondja...de en latom magam a tukorben es ez zavar es ami 10000szer jobban zavar hogy anyukam meg ha csak viccbol is azt mondja ram hogy vaca(romanul)(vaca=tehen)es ez zavar a legjobban de megis jo a kapcsolatom vele nem szertnem egyik betegseget sem deee mar 2hete nem tudom kiverni ezeket a betegsegeket a fejembol...ha nezek BMIket mindig azt adja ki hogy korosan elhizott:((166cm-hez vagyok 74kg:((felek a merlegtol
2010. aug. 10. 19:43
 3/12 A kérdező kommentje:
suliban ev elejen felev vegen mindig megmernek de ilyenkor bent vannak az osztalytarsaim es felek raalni a merlegre hogy megtudjam az igazsagot...soha senki nem cikizett meg a sulyom miatt csak az anyam az osztalytarsaim nem tartanak kovernek de mikor meghalljak ilyen mericskeresekkor a testsulyom megvaltozik a velemenyuk...amugy en az anorexiat valasztanam mert nem tudom hanytatni magam mert akkor mindenki foglya hallani.:((
2010. aug. 10. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan betegség, hogy akkor most kitalálom, és anorexiás leszek.

Ha kövérnek tartod magad, akkor kezdj el fogyózni és sportolj. De ne koplalj!!! Hanem egészségesebb, kevesebb kalóriát tartalmazó kajákat egyél, meg mondjuk ne colát hanem ásványvizet igyál stb.

Esetleg menj el egy dietetikushoz és kérj segítséget.

2010. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
így van!!
2010. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg minél többször enni kis adagokat.Mondjuk 5X egy nap."-vagy 3 óránként.Reggel,délelőtt egyél gyümiket,zabpelyhet,natur joghurtot.Ebédre húst,halat zöldségeket,főzeléket,rizst,főtt krumplit,vacsorára meg tojás,zöldség,saláta,hal,teljes kiőrlésű valamiket.

A fő étkezések között,ha érzed hogy éhes vagy egy egy almát pl.

És mondjuk biciklizz,vagy szoba biciklizz.

2010. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és ne egyél finomitott cukrot ez a lényeg!!!
2010. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma már édesítéshez is lehet kapni természetes alapanyagú édesítőt pl.Én is azt szoktam venni pl teába.
2010. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
háyn éves is vagy?
2010. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok edesszajuu hanyok a kremes sutiktol:D
2010. aug. 10. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!