Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja késik a mensim....

15 napja késik a mensim. Mitévő legyek? (lennt is)

Figyelt kérdés
15 napja késik a menstruációm.16 éves vagyok,4 éve menstruálok,mindíg pontosan jön meg,max 1-2 napot késik/siet.Van barátom,de még nem történt semmi,max vadul smároltunk az ágyban,rajtam feküdt és úgycsináltunk mintha...de ruhában!És köztudott,ettől nem eshetek teherbe... :D Szűz vagyok.Mostanában sokat stresszelek,az egyetlen nővérem Svájcba került munka ügyben,miatta is izgultam, hogy a repülővel minden rendben legyen,ilyesmik.Édesapámnak beteg a lába,lehet,hogy amputálni kell majd,miatta is nagyon aggódom.Nagyon félek,hogy mi bajom lehet.Igaz,hogy a terhesség kb kizárt,de ettől tartok a legjobban,mivel mást nem tudok oknak elképzelni sem.Édesanyám is fél,főleg ugyanettől.Megszállt a szentlélek,nemtudomXD Bíztat,hogy csak a stressz miatt van,de lehetséges,hogy stressz miatt több,mint 2 hét?!nemtudom...nemhiszem :\ A hasam néha fáj,vagyis nemis fáj,valami fura érzés van benne...Mintha meg akarna jönni,csak nem tudna.Fehérfolyásom van,amikor pisilni megyek mindíg úgy érzem "na most megjön" aztán mégsem.Ott lennt egy kicsit fáj,de szerintem csak azért, mert tegnap biciklitúrán voltamXD Ha valaki esetle volt már hasonló helyzetben,vagy csak van valamiféle ötlete,nagyon szívesen meghallgatnám.Előre is köszönöm minden válaszolónak! <3
2010. júl. 29. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valakinek a sterssztől is késhet, nekem leggyakrabban 10-14 nappal is korábban jön meg. Nyáron redszertelen lehet a menstruáció, valakinek késik, valakinek pedig hamarabb jön meg. Nyugodj meg, ne stresszelj e miatt, ha a terhesség kizárt, még az is lehet, hogy ez most kimarad, és egy hét múlva újra visszaáll. Ha nem akkor menj el nőgyógyászhoz!
2010. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm :)
2010. júl. 29. 12:57
 13/16 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan ebben a helyzetben vagyok.

Nekem ma 13.napja hogy késik.

Írtam egy orvosnak és azt írta,hogy nem kell megilyedni,a stressztől is lehet hogy kimaradt vagy késik.

Azt írta,hogy ha az utolsót követő 90.napig sem jönne meg akkor kell nőgyógyászhoz fordulni.

2010. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) és remélem neked is megjön! :)
2010. júl. 29. 14:28
 15/16 anonim válasza:

én is:):Đ

eddig én is para voltam,de rájöttem,hogy nem csak én vagyok ezzel így,ez számomra egy kicsit megnyugtató volt:)

2010. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
jaj végre megjött, Istenem :) nagyon nagyon köszönöm minden kedves válaszoló kommentárját! <3
2010. júl. 30. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!