Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja késik a menstruációm...

1 hónapja késik a menstruációm! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2 tesztet vettem, mind a kettő negatív lett. Felhívtam a nődokit és csak december végére tudott időpontot adni. Mitévő legyek? Nem akarok terhes lenni :(
2009. nov. 5. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
annyira nem értem ezt...én annyira szeretnék terhes lenni!!!!miért?Lehet hogy az vagy, én viszont még nem...nem értem...
2009. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Elsőnek: pont azért nem esel teherbe mert görcsösen akarod, a kérdező pedig pont azért eshet teherbe mert lehet ez az egyik nagy félelme..na mind1.

Válaszolva a kérdésre: én a helyedben elmennék az sztk-ba ahol megcsinálják a tesztet és megmondják terhes vagy-e vagy nem. Ugyanis ha 1 hónapja késik és december végén mész dokihoz akkor már 3 hónapos lesz és esélyed sem lesz elvetetni ha esetleg azt akarnád. Ugyhogy keress gyorsan egy másik orvost. És ne nagyon bízz a tesztben mert van rá esély hogy fals negatív az eredményed!

Amugy, védekeztél valahogy? Mennyi idős vagy?

2009. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha a nögyógyásznak azt mondod, hogy lehet, hogy terhes vagy, akkor nem létezik, hogy december végére ad idöpontot. HA mégis, akkor keress sürgösen másik orvost, mert ez nem megbizható.
2009. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Menj az sztk-ba, nálunk pl. nincs időpontozás.

Azért az 1 hónap már elég sok késés. A negatív teszt meg sajna nem biztosíték arra, hogy nem vagy terhes.

2009. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Menj el magánnőgyógyászhoz, náluk nem kell ennyit sorba állni, viszont fizetni kell. De hamarabb kiderül az igazság :)
2009. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és nem szeretnék még anya lenni. nagyon félek
2009. nov. 5. 14:56
 7/19 A kérdező kommentje:
amúgy a nődoki egyből megtudja mondani?
2009. nov. 5. 14:57
 8/19 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be egy másik nőgyógyászhoz!!!
2009. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Voltál valaha is nőgyógyásznál? Akkor tudhatod, hogy rögtön megmondja, mert látja. Egyébként miért nem használtatok óvszert vagy fogamzásgátlót? Akkor nem lenne ilyen gondod.
2009. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nőgyógyásznál voltam, de ilyen gonddal még nem! ennyire hülyének ne nézzél. egyébként segítséget kértem és nem okítást.
2009. nov. 5. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!