Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete késik a mensim, már...

2 hete késik a mensim, már megcsináltam egy terhességi tesztet is, ami negatív volt (nem vagyok terhes), mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Már vagy 7 éve mestruálok és eddig soha egyetlen egy napot sem késett, ezért izgulok nagyon, hogy most mi van! Mert a párommal rendszeresen élek nemi életet és félek, hogy terhes vagyok! Viszont a teszt negatív volt! Higyjek a tesztnek?! Plussz van még egy probléma, talán attól van? Fél éve nem szedek fogamzásgátlót, mivel a mellemben csomók keletkeztek, így az orvos nem ajánlotta a további szedést! Lehet, hogy a csomók miatt késik? Valaki segítsen!!
2008. jan. 3. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél a teszt csak később mutatja ki, hogy pozitív.Csinálj még egy tesztet, így már biztosabb lesz.Mivel nem szedsz bogyót, így gondolom másképp védekeztek, tehát nem hinném, hogy terhes lennél.Menj el orvoshoz ő meg tudja neked mondani az okát, hogy miért késik.
2008. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csinálj még egy tesztet(a saját megnyugtatásodra,mert ha még midig negatív akkor valószínűleg nem vagy terhes) aztán pedig akármi is az eredménye menj el dokihoz.Nekem is csak 2hetes késéssel lett világos,h valószínűleg baba van a dologba,mondjuk én nem teszteltem előtte sem.Viszont ezt nem kellene halogatni,mert ha nem akarod megtartani a terhességed,akkor minél hamarabb intézkedni kell!
2008. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tesztet a reggeli első vizeletből végezd.


Ha a tabletta gondokat okozott, mindenképp menj dokihoz. Ez bármi lehet: ciszta, gyulladás, stb.

2008. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!