Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lányok, nektek is volt...

Fiatal lányok, nektek is volt már folyásotok? Hónapok óta nem múlik nekem, el fog valaha múlni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nagyon kellemetlen számomra, hogy folyásom van. Nem tudom, hogy vajon a kortársaim is szenvednek -e ezzel. :(


Már használtam 3 kúpot, de nem vált be. :(

Mindennap fehér nagy foltok lesznek a bugyimon és olyan rossz, sokszor olyan mint ha meglennék vagy mint ha bepisiltem volna, mert nedves tőle a bugyim és olyan undi:( :( :(


Elvileg baktérium és gomba kenet alapján. :(



2020. febr. 25. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem értem miért vagytok ilyen szemtelenek, hogy életképtelen vagyok.

Most mondtam hogy visszamentem és felírt megint nekem egyet, ez már nem az első alkalom, mindig visszamegyek.

Megmondtam, hogy nem használt eddig semmi.

De sajnos nem vagyok orvos nem tudom megmondani neki, hogy mit írjon fel nekem, hisz én se tudom mi lenne nekem jó.

De felesleges volt kiírnom.

Köszi a válaszokat, de több választ nem kérek, mert én feladtam.

2020. febr. 27. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!