Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lesz így valaha babánk?

Hogyan lesz így valaha babánk?

Figyelt kérdés

Most voltam két napja nőgyógyásznál, mindent rendben talált, az égvilágon semmi gondot nem tapasztalt, megadta a zöld jelzést a próbálkozásra.

Az első védekezés nélküli szeretkezésünk után azonban a páromnak kis piros égő-viszkető kiütései lettek (nekem semmi bajom). Volt már ilyen korábban, még az óvszeres időszakunkban, amikor néha-néha elhagytuk a gumit, de mindig egy héten belül elmúlt, és az orvosi vélemény az volt, hogy "irritáció". De mitől? Hogyan? Miért? Hogy lesz így gyerekünk? Nem akarom, hogy a kedvesemnek kellemetlen legyen az aktus, de kétségbeestem, hogy így soha nem fog összejönni a baba.


Valakinek van hasonló tapasztalata? Mit lehet ez ellen tenni? Esetleg ő milyen orvoshoz tudna elmenni?


2019. febr. 8. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl savas a hüvelyed pH-ja és az irritálja a párod nyálkahártyáját. Hisz fertőzésed nincs ugye.


Amikor kijön ez a kiütés, a párod menjen el megint az orvoshoz és mutassa meg a biztonság kedvéért. Neki sem árt amúgy pl egy chlamydia teszt elvégzése, ettől függetlenül.


Ha csupán irritáció,akkor valószínűleg elmúlik 1-2 napon belül,nem kell egy hét. Ilyenkor próbálkozzatok újból. "Megszokja" a bőre idővel.


Semmi köze a teherbeeséshez. A spermiumok attól még kijutnak,sőt, ugye az előváladékban is vannak.

2019. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nem lehet gyerek? Nyugodjál már le, te jó ég!
2019. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arra gondolt, hogy nem eshet teherbe, hanem arra, hogy óvszer nélkül nem öröm a szeretkezés, és ha nincs szex, nincs gyerek sem.

Amúgy lehet hüvelygomba is,kenje be Canestennel.

2019. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ha így is lenne, sem kellene lemondani közös gyerekről. Nem csak akkor lehet tőle gyereked, ha beléd dugja.

De azért az első védekezés nélküli szex után így ráparázni hogy így hogy lesz gyerek, az gáz.

2019. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!