Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lányok, nektek is volt...

Fiatal lányok, nektek is volt már folyásotok? Hónapok óta nem múlik nekem, el fog valaha múlni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nagyon kellemetlen számomra, hogy folyásom van. Nem tudom, hogy vajon a kortársaim is szenvednek -e ezzel. :(


Már használtam 3 kúpot, de nem vált be. :(

Mindennap fehér nagy foltok lesznek a bugyimon és olyan rossz, sokszor olyan mint ha meglennék vagy mint ha bepisiltem volna, mert nedves tőle a bugyim és olyan undi:( :( :(


Elvileg baktérium és gomba kenet alapján. :(



2020. febr. 25. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Sokat gondolkoztál ezen a troll kérdésen?

:(:(:(:(

2020. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet és kezeltesd ki magad.
2020. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Dehogy gondolkoztam sokat. Szomorú, hogy valaki ilyet ír...miközben nagyon szenvedek miatta. :(

Használom a betétet. Ma vettem újabb kúpot...:(:(:(:(

Köszi a válaszokat. :(

Csak azért írtam ki, hogy küszködik -e ezzel más is? És hogy van -e remény ennyi idő után?

2020. febr. 25. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A biológia óra kimaradt középiskolában? Folyása mindenkinek van... Ez természetes, nem betegség! Azért ezt tudni kéne 22 évesen... Más ilyen korban már meg tudja állapítani a folyás alapján, hogy mikor van ovulációja. Te meg kezelni akarod.
2020. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha viszket és fehér és a hónap mindennapjám van nem gondolom, hogy ez a természetes folyásom és akkor a kenet vétel se mutatott volna bakteriális és gombás fertőzést.
2020. febr. 25. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen kúpot használsz? Mert az sem mindegy.
2020. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért érdekes,hogy voltál orvosnál és nem írt fel semmit. Saját belátásod szerint veszed a kúpot. Keress már egy normális orvost.
2020. febr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasznalj tisztasagit:)
2020. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Használok tisztaságot és írt fel kúpot, nem én veszem azokat vény nélkül.
2020. febr. 26. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vissza kell menni a nőgyógyászhoz, és megmondani neki, hogy sz@rt sem értek a felírt kúpok. Istenem 22 évesen legyél már egy kicsit életképes!
2020. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!