Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vészelitek át a nehéz...

Hogyan vészelitek át a nehéz napokat ebben a kánikulában?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul. Betétet használok, és mikor kicsit megizzadok "ott", mindig félek, hogy most megizzadtam vagy átáztam. :S És ha ez a város közepén történik, akkor nem tudok rohanni a wc-be ellenőrizni.
2010. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
nekem eddig hálistennek nem volt meg a kánikulában, de nemsokára várom, pont táborra:/ biztos kényelmetlen meg izzadós lesz uh félek előre:(
2010. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Tampont használok - éppen most is megvan. Tamponnal pont olyan a kánikula, mint másnak, aki épp nem menstruál.
2010. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Gyogyszerrel
2010. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Most kezdtem el tampont használni,nagyon tettszik,olyan mintha nem is lenne meg,a betétbe folyton beleizzadtam,rossz szagot árasztott.


15L

2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mesélek egy sztorit ami tegnap történt: Most egy faluban ,, nyaralok" és pont megvolt. Csak az volt a baj, hogy én ahhoz szoktam hogy 5 napos, és most 7 volt. Nem ismaradt csak egy tamponom 7. napra, de átázni nem akartam éjszaka mert elég erős volt, este is. Reggel muszáj volt mennem és nem vettem ki a tampont mert féltem az átázástól, betettem egy betétet mellé, nagyon szőrnyű volt. Hosszú ruhában és térdnadrágban mentem be a városba busszal a biztonság kedvéért. Majdnem megsültem és állandóan azt hittem, hogy csupa vérben tocsogok ott lent, én mikor felálltam olyan érzésem volt mintha mindenki bámulna. Végig ezért izgultam, de nem tudtam wc-re menni. Nagyon nagyon leizzadtam ott lent, otthon pedig kiderül hogy hiába húzogattam hátra a táskám hogy ne látszak hátul, mert csak az izzadság volt. Iszonyú nap volt.
2010. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd megbolondulok, nem győzöm cserélgetni a betétet, mert azt is szanaszét izzadom. (tampont utálom) Kánikula maradhat, de a piros napoknak vége lehetne már!
2010. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most jött meg, betétet használok, de már szeretnék átállni a tamponra, ez nagyon rossz, főleg most!
2010. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14:02- Csak ajánlani tudom! Sokkal kényelmesebb, gusztusosabb és nem is izzadsz. És biztonságosabb is.
2010. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%
nekem ma reggel jött meg,és betétet használok, és nagyon beleizzadok :S 15
2010. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!