Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vészelitek át a menstru...

Hogyan vészelitek át a menstruáció előtti ideges/feszült napjaitokat?

Figyelt kérdés
Pár nappal előtte olyan feszült vagyok, hogy remeg a kezem, tudom hogy semmihez sincs elég türelmem végig csinálni. Más fizikai tünetem nincs csak ez a 'vibrálás'. Azért erre nyugtatót szedni még egy kicsit korai lehet, de nem bííííírom!!!
2011. jan. 7. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
lenyugszom. Elvonulok egy csendes helyre. Teázgatok, olvasgatok, pihenek. Esetleg filmet nézek. Ennyi...
2011. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bírom csak a férjem nem :)) De ha már nagyon látom magamon, hogy több 2-nél akkor Valeriana Relax. Ez gyógynövényes és segít.
2011. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik,hogy én nagyon szerencsés vagyok,mert a hasam világ életemben nem fájt menzesz előtt,és más bajom sincs,teljesen olyan vagyok mint máskor:)
2011. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a hasam nekem sem fáj. Meg én sem vezem észre, hogy más vagyok, csak a körülöttem lévők :D


12/L


Első voltam.

2011. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ordítok mindenkivel és mindent elcseszek, ami miatt depis leszek, de ha végre megjön, kiderül az ég és minden hawaii.
2011. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kriszti83 ***** válasza:
Visszafogom magam.
2011. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én sem veszem észre magam...csak a csapatban vigyorognak a srácok, hogy már megint "téma van". (sporttagozatos vok)
2011. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!