Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor a mell akkor lesz...

Most akkor a mell akkor lesz tovább feszes, ha mindig hordunk merevítős melltartót, vagy csak akkor amikor muszáj melltartót felvenni? (pl. alaklomra, suliba, stb) 14/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát sztem pedig pont, hogy nem kéne hordani állandóan, mert a mellünk megszokja, és melltartó nélkül már létezni sem fogunk tudni. 16 éves vagyok, amikor 12 évesen elkezdett nőni a cicim, anyukám tanácsára elkezdtem tornázni ( neki mindig is nagyon lógós mellei voltak, és féltünk, hogy én is így járok) Tehát már négy éve járok hetente többször úszni, súlyzókkal tornázom naponta a melleimre. Átlagos méretű, 80 B-s. Melltartót csak egy éve hordok, és csak iskolában, illetve ha megyek vhova. Sztem nem szabad elkezdeni a lányoknak már 12 évesen hordani melltartót, ahogy a kis bimbójuk kiemelkedik egy csöppet is, tornázni, tornázni, tornázni, és minél később elkezdeni a melltartó viselését. Lehet, hogy páran, majd vitatkozni fogtok velem, de ez nálam tapasztalat.16L
2010. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

33 évesen 17 évvel több tapasztalatom van a nagy mellek viselédében, mint neked, kedves előző. 14 évesen még csak C kosárméretem volt, jelenleg G (!)kosarat hordok, mert szoptatok, és megnőtt... A B kosár nem nagy, az semmi, az elvan magának, köszöni szépen a figyelmet. B kosárral könnyű azt mondani, hogy ne hordj melltartót. :-( C kosártól azonban már a mell súlya húzza a kötőszöveteket, amik tartják, és ehhez nem lehet "hozzászokni". A kötőszövetek kinyúlnak, ha egy nagy mellű nő nem hord még otthon is melltartót, és lógós mellei lesznek.


Nekem anyu gyerekkoromban azt mondta, hogy ráérek még a melltartóviselésre. Hallgattam rá, és csak 15 évesen kezdtem el melltartót hordani. Addigra már kinyúlt. :-( Úgyhogy nem akarok rosszat a nagymellű nőtársaimnak, amikor azt tanácsolom, hogy hordjanak még odahaza is melltartót, ha nem akarnak lógós ciciket. Tapasztalatból beszélek. Okuljanak az én hibámból.

2010. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21:55össel egyet értek! Sok sok tornával, úszással, és késői melltartóviseléssel nem fognak lógni és nem is nőnek meg G-s méretig kedves előttem szóló. Erről egyedül te tehetsz, hogy ekkora tőgyeid lettek, akárcsak egy tehénnek már bocs. Biztosan lusta voltál neki állni tornázni. Attól, hogy te így elbődültél, az nem azt jelenti, hogy más is. Biztosan észre vetted már idővel, hogy az átlagosnál nagyobb melleid vannak / lesznek, és nem kezdtél el tornázni, csak örültél a fejednek, hogy milyen jó neked nagyok a melleid. Arra persze nem gondoltál, hogy később összetévesztenek majd egy tehénnel.
2010. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
21:55ös vagyok. "Kedves" előttem válaszoló! Nem kéne senkit sem így megbántani. Ő csak elmondta a véleményét ugyanúgy mint én és a többiek. Nem biztos, hogy tehet a nagy melleiről, lehet, hogy szülés után lettek ekkorák. Ne sértegessünk senkit!
2010. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!