Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor a mell akkor lesz...

Most akkor a mell akkor lesz tovább feszes, ha mindig hordunk merevítős melltartót, vagy csak akkor amikor muszáj melltartót felvenni? (pl. alaklomra, suliba, stb) 14/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a mell méretétől függ.


Egy A kosaras mell feszes marad a változó korodig, vagy amíg a szoptatástól meg nem változik a formája. Egy D kosaras mellnek meg már 13 éves korban jó minőségű melltartó kell, hogy megtámassza és ne nyúljanak meg a kötőszövetek, mert nagy a súlya.

2010. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
B-s vagyok. :)
2010. júl. 14. 11:42
 3/14 anonim ***** válasza:
nem a merevítős a lényeg,hanem a tartás. egy b-s mellhez elég lehet a sima előformázott pamutmelltartó,sportoláshoz meg sportmelltartó természetesen.én C-s vagyok,és évek óta még éjszaka is viselek merevítő nélküli melltartót,szerintem meg is látszik az eredménye. Marilyn Monroe annyira féltette a kebleit a megnyúlástól,hogy éjszaka alvás közben szivaccsal ékelte ki őket. ez azért talán túlzás. de ha azt akarod,hogy ne minden teher a kötőszövetekre háruljon,amik ezáltal helyrehozhatatlanul megnyúlnak,akkor viselj melltartót rendszeresen.
2010. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem válaszolok, csak engem is érdekelne, hogy akkor ha én A és B között vagyok, és itthon nem hordok melltartót, csak ha kimozdulok. Akkor nekem ez nekem egészséges, vagy szokjak át arra, hogy itthon is hordok?
2010. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Állítólag otthon is kell mindig hordani, mert megereszkedhet hirtelen. Én szoktam.

23/L

2010. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Otthon is ugyanakkora a melled, mint az utcán. Ha az utcán szükségesnek tartod, akkor otthon is hordd.
2010. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
amúgy én hordom, csak anyum mondja mindig hogy ne hordjam..
2010. júl. 14. 16:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egészséges, ha mindig van rajtunk melltartó. Én itthon nem igazán használok, és még nem ereszkedett meg... Pedig 90C-s a méretem.
2010. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd meg fog. :-( Tapasztalat.
2010. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor az éjszaka kivételével mindig hordom inkább :OO
2010. júl. 15. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!