Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az életem romokban és nem...

Az életem romokban és nem tudom mihez kezdjek. Csak az én életem ennyire bonyolulut?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem.. A családom története elég kacifántos.. A szüleim 4éves koromban elváltak, apukámmal a kapcsolatom tejesen megszakadt, anyukám meg engem okolt mindenért. Ma már egyikre sem számíthatok. Amikor már végre megszoktam hogy külön vannak, akkor újra összejöttek. Azt hittem egy darabig,hogy minden rendben lesz,mire a problémák csak jöttek és jöttek.. A nagymamámra számíthattam egész életemben, akiről most derült ki hogy rákos beteg, és valószínű nem sok ideje van hátra. Vannak céljaim,terveim, de azok nagyon távoliak. Tudom hogy kikéne tűznöm közelebbieket is, de nagyon nehéz. Nagyon sok barátom van,de ők nem érzik a súlyát annak,hogy ez számomra mekkora probléma. Nemtudom mihez kezdjek..:(
2010. júl. 8. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van kb.majdnem.Írok privit,vegyél fel msn-re.
2010. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, évtizedekkel idősebb lehetek nálad. Úgy lettem felnőtt, hogy 13 évesen a szemem előtt halt meg az apám, akit nagyon szerettem. Nagymama idős volt, anyám állandóan dolgozott, hogy megélhessünk. Szerencsére találtunk egy idős rokont, aki sok mindenre megtanított, bölcs ember volt. A házasság nem jött be, sajnos. Aztán egyedül maradtam a világban, de nem adtam fel. Voltak és vannak barátaim, rokonaim, bár nem élek együtt a gyerekeimmel, de sűrűn együtt lehetek velük (nem messze laknak). Nem vagyok magányos, bár egyedül élek. Találtam értelmes munkát, értelmes célokat, hobbikat. Próbáld meg, menni fog, meg kell állnod a saját lábadon. Nem könnyű, de menni fog.
2010. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagymamáddal töltsél el annyi időt, amennyit csak tudsz. Légy erős, örülj, hogy egészséges vagy, az a legfontosabb. Ha lesz kitartásod mindent elérsz az életedben, higyjél benne.
2010. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetertek. a nagymamaddal a leheto legtobb idot toltsd el! es ha igazan akarod, en is csak azt tudom mondani, hogy barmit elerhetsz az eletben. Csak higgy magadban.
2010. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!