Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges félelem az öregedéstől...

Beteges félelem az öregedéstől, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van még így ezzel valaki? N vagy F és hány éves, aki igen,

2019. jan. 18. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, nem tudom mit lehet tenni :/

21N

2019. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
nincs kivétel:-)))
2019. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én októberben voltam 26 éves, és nagyon durva, hogy mennyire rohan az idő!

Mintha tegnap lett volna, hogy az óvodában a barátaimmal játszottam, amikor 1. osztályos voltam, és a tanító nénik rám szóltak, hogy ne a padba tegyem a hegyezéket.

Már 8 éve lesz, hogy leérettségiztem! Ez is nagyon durva, hogy már az is 8 éve!

Én úgy vettem észre, hogy az idő onnantól telik nagyon gyorsan, ahogy az ember elkezd dolgozni, hiszen elmegy az egész napja! Reggel bemegyünk, késő délután haza jövünk, és máris eltelt egy nap!

De a legrosszabb az egészben, hogy közelebb vagyok a 30- hoz, mint a 20 - hoz, és 30 - tól csak 10 év, és 40 éves leszek, és vége a fiatalságnak!

Ami még rossz, hogy mennyi évet eltékozoltam a húszas éveimből, amit nagyon bánok!

Nem alaptalan az a mondás, hogy amit megtehetsz, ne halaszd holnapra!

Most gondolkodom úgy, ahogy 10 éve kellett volna - a jövőt illetően!

Azt mondom mindenkinek, hogy ha van valami álmotok, vágyatok, vagy valamit tanulni akartok, akkor most vágjatok bele, mert iszonyú gyorsan telik az idő!

Én is így teszek!

2019. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért félek leginkább, mert üres az egész életem és ezen nem tudok változtatni, akárhogy is próbálkozok.

Szedek egyébként bőrre való vitamint, szemkörnyékápolót, arckrémet használok hogy legalább külsőleg fiatal maradjak, de sajnos a kis ráncok már megjelentek a szemem körül és szörnyű belegondolni abba, hogy ez már csak rosszabb lesz..


25/N

2019. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!