Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 éve vagdostam magam. Megvann...

3 éve vagdostam magam. Megvannak még a hegek, és szörnyű még csak ránézni is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a csuklómon is felvágtam, ott tudom takarni karkötőkkel... karkötős lány vagyok, de tudom, hogy egész életemben nem hordhatom őket. vannak az alkaromon is, ott picik, viszont már fehérek és jól láthatóak a barna bőrömön.

és egy a vállamon, ott a volt barátom neve van. ettől is szörnyen félek. már próbáltam mindenhogy eltüntetni, kenőcsökkel, sprékkel, de semmi haszna. volt olyan, egy éve, hogy direkt ledörzsöltem, hátha elmúlik. nem. a név ottmaradt.

most nyár van, rövid ujjú, egyre többen észreveszik. egyre jobban feszélyezve érzem magam társaságokban, és félek nagyon. szörnyen megbántam.

és volt már olyan, hogy suliba órán jött rám a sírás, csak annyitól, hogy barátnőm rákérdezett, hogy mik azok a karomon... apa miatt csináltam a nagyját már régen.

már leálltam vele, kb. másfél éve, de félek, leginkább attól, hogy ha egy fiú jön a képbe, ő mit szól hozzá...

nem bírom tovább..

hogy tudnék ezen átlépni? szégyenlem miatta az egész testem. és ha ránézek rendesen, mintha sajogna a lelkem. kérlek segítsetek, mit csináljak... bocsi, ha hosszú lett...


2010. jún. 21. 14:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

az meg nagyon drága... és nem hiszem, hogy anya örülne neki, ha kijelenteném, hogy márpedig most erre kéne gyűjteni a pénzt...

és kedves utolsó előtti válaszoló, mellőled pártoltak el ez miatt emberek? fiúk ismerkedésnél, vagy bármi?

2010. jún. 23. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!