Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már ilyen tartós...

Éreztetek már ilyen tartós magányt?

Figyelt kérdés

Azt érzem elég régóta jó pár éve, hogy totál egyedül vagyok, senkim nincs anyán kívül. Ő az akiben megbízom senki más. Valahogy sorra jöttek a csalódások emberekben, rokonokban, és maradt a felszínes csevej, mélység nélkül.

Nincs kapcsolatom emberekkel, nem járok el sehova, nincsenek beszélgető társaim/barátaim. Csak Ő van. Próbálkozom ismerkedni lányokkal, de nem igazán sikerülnek a dolgok. Még randiig sem jutottam el. 2 éve vagyok ennyire magányosan, miután előző kapcsolatom tönkre ment. Az sem volt egy jó kapcsolat. Olyan erőtlennek érzem ezt a törekvésem, próbálok meríteni önbizalmat de nincs semmi pozitiv a múltamban. Magyarán aki lány tetszett volna nekem azt meg tudtam volna ""szerezni"" (idézőjelben !!).

33 vagyok, és úgy érzem teljesen magam mint aki megöregedett. Eljárt az idő felette.

Ugyanakkor nagyon erős lett a kötelék anya felé, és féltem. Senkim nincs rajta kívül. Ez elég nyomasztó érzés. Ugyan akkor meg eszembe jut, miért fogom így fel, hiszen örülnöm kéne annak hogy Ő még velem van.

Teljesen szorongó lettem. Van hogy este nem tudok elaludni, van hogy sírok, van hogy úgy érzem magam mint egy elzárt ember a tömegben akinek nincs kontaktja a külvilággal. Környezetemben sokan elköltöztek, korombeli lányok már nincsenek is, csak fiatalok.

Zavar hogy anyát is zavarja hogy nincs senkim, és hogy nem sikerül. Van aki így érzett sokáig, és valahogy átlibbent a tó ama oldalára? (kilépett ebből az állapotból)


2018. aug. 12. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok. A Feleségem halála óta, azaz 7 éve egyedül vagyok. Hozzád képest még az is nehezíti a helyzetemet, hogy súlyos betegségekből, komoly műtétekből lábadozok, így egy darabig esélyem se lesz még randizni se, nemhogy normális párkapcsolatra. Mielőtt bárki megvádolna, elmondom, hogy próbáltam ismerkedni, de egy lábadozó férfi nem kell a nőknek, nekem meg a hülyék nem kellenek. Sakk-matt.
2018. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Részvétem (utólag is).

Akkor én mélyen hallgatok soraid olvasva. Kitartás kívánok, és erőt a kezdéshez!

2018. aug. 12. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mélyen hallgatnod. Utálom, mikor valaki előhoz még nagyobb problémákat, ezzel kicsinyítve az enyémet. Ne vedd magadra első válaszoló, de tényleg attól nem lesz könnyebb nekem, ha más még sz@rabb helyzetben van. A magány nem múlik el, max lefoglalhatod magad, amennyire csak tudod. Nem, nem csak te vagy magányos, engem pl kínoz, annyira keserű a szívem h nincs rá szó. Ma is azon gondolkodtam, h fel kéne vágnom az eremet, a magány miatt. Nem kellek senkinek jobban mondva szlovákiai magyarként esélyem sincs ismerkedni se. Na meg akárki nem kell. Fojtogat a magány meg is fog ölni talán de nincs mit tenni.
2018. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!