Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy változtassak meg mindent?

Hogy változtassak meg mindent?

Figyelt kérdés

Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy szeretnék megváltozni. Két éve ismertem meg egy lányt, akivel másfél évig kapcsolatban voltam és hát őszintén megmondva nem volt a legjobb kapcsolat, de nagyon vonzódom hozzá még mindig, sokkal különválás után is. Nem értem, hogy miért van, mert volt több barátnőm is és mindegyiken túlléptem könnyen, plusz a szakításunk óta haverokkal lógok, lányokkal beszélgetek és ismerkedek, mégis annyira fontos az életembe, hogy mindent hátráltatok az életben, és csakis körülötte forog a világ. Nem tudom miért vonzódom még ennyire hozzá, de elég idegesítő tud lenni sokszor.


Mitől lehet? Hogy változtassam meg magamat, hogy ne vonzódjak ennyire hozzá? Nem is lehetne mondani, hogy a legjobb és legszebb nőről van szó, mert nála voltak jobbak is, de valahogy mégis őt szerettem tiszta szívből igazán.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 24. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy majd idővel elmúlik csak türelmes legyél! :)
2018. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legszerencsésebbeknek az ilyenből örök szerelem lesz ha viszonzásra talál. Másokkal többször is megesik a szerelem mire aztán kiköt végre az ember valahol
2018. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!